Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már valaki közületek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki közületek egy igazi falusi, sátras lagziban? Hogy érezte magát? Körülbelül hány fős volt a vendégsereg? Milyen programok, fogások voltak?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit sok a kérdés, de nagyon kíváncsi vagyok. :)

2012. júl. 16. 14:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Most az a lényeg, hogy sátorban tartották, vagy az, hogy magyaros ételeket szolgáltak fel, vőfély volt, volt min 100 fő és játékok is voltak?

Mert én ilyenben voltam, de egy díszteremben tartották a város közepén, nem sátorban. És nagyon jó volt!!!

2012. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam egyen Borsodban, nagyon jó volt, az étel is jó volt, a zene adta a hangulatot: mulatósak ezerrel :) nekem bejött, mert laza volt, semmi feszengés, és az ellátás rendben volt, amúgy mostanában már a sátras lagzik is tök igényesek tudnak lenni, minden megvolt amit egy étteremben is biztosítottak volna. Szokásos lagzis játékok, menyecsketánc volt, kb 100-an voltak.
2012. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy a falusi buli olcsó és igénytelen legyen. De sajnos sok helyen inkább csinálnak egy spórolósabb lagzit, amire meghívnak rengeteg embert. Így nincs is választási lehetőség: a keretből kell megetetni egy tömeget, persze kénytelenek mindenből a legalját rendelni. Kérdés, ki érzi így jól magát? Vagy mennyire kell ehhez bepiálni.:-(

Az én esküvőm egészen más volt, egy szertartás a szűk családnak és utána egy kis ebéd, másnap nagy buli a barátokkal. Mindezt Siófokon, mert odavalósi vagyok.

2012. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Többször voltam falusi lagzin, és rosszat nem tudok mondani, töménytelen ital, süti és kaja, úgy hogy még utána egy héttel is azt ettük.

Zenekar tökéletes volt, vőfély jó hangulatot csinált, igaz az egész társaság bulizós volt.

A pár nem kötötte ki, hogy csak pénzt lehet adni, így nem érezte úgy a vendég, hogy csak a pénz miatt van meghíva. Ami szerintem nem utolsó dolog.


A kaj amire mellékszem:Húsleves, töltött húsok, sült húsok, fasírt, töltött káposzta, rántott hús, és több féle köret meg saláta, éhen senki nem halt.

2012. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, és a legjobb volt a lagzik között. Sőt, többen is voltam, és mind sokkal jobb volt mint az éttermiek. A sajátom sajnos éttermi volt, mert becsöppent a baba és lóvénk meg akkor nem volt, de ha lett volna idő, akkor sátrast csinálok én is. Attól fílingesebb nincs.
2012. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Voltam, de őszintén megmondom, épp' 40 fok volt, szóval nem katasztrófa volt.

Annyira meleg volt a sátorban,hogy minden vendég kint volt, bent nem táncolt senki, szegény vőfély még meg félóránként küzdött,hogy visszaterelje a népet!

2012. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hello, par kommenttel ezelott, aki azt irta hogy borsodban volt tavaly sátras lagziban, ha nemtitok, megkerdezhetem hol volt? a mi lagzink jovore lesz, satras de helyszint egyszeruen nemtudok meg elindulni se hogy merre legyen.. remelem a mienk jo lesz! jo kiszabadulni ezekbol a technologiaktol tulhemzsegett mindennapokbol, vissza a regi idokbe szerintem :)
2012. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!