Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek amerikai férjük/felesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek amerikai férjük/feleségük van és rajtuk keresztül kapták meg a zöldkártyát, azok hogyan ismerkedtek meg párjukkal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 09:39
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Anglisztika után mást fogok tanulni. Ha most elmondom, megint kezdődhet az ítélkezés, hogy huu hát abból aztán nem fogok megélni, engem soha nem fognak alkalmazni, semmi esélyem se lesz... de tessék, forgatókönyvíró.
2012. jún. 14. 13:02
 32/38 loorien ***** válasza:
85%

Gyerekkori baratnom ment hozza egy amerikai ferfihez. Nyari munkat vallalt az egyetem alatt New Jersey-ben, ott ismerkedett meg a kesobbi ferjevel. Tavkapcsolatban eltek azalatt az ev alatt, amig a baratnom befejezte az egyetemet (amerikanisztikat :)), s utana kinn osszehazasodtak. Kinn el azota is, s angolt tanit mint idegen nyelvet.

En nem foglak lebeszelni arrol, hogy kimenj es kinn telepedj le, mert ket es fel evig eltem az USA-ban es imadtam. Az akkori parom megkerte a kezem, de en nem tudtam igent mondani, mert tulsagosan is kotodtem a hazamhoz es nem tudtam elkepzelni, hogy annyira messze eljek, hogy ne johessek barmikor haza, ha barmi tortenik. De ez en vagyok, ha mindenkit visszatartana ilyesmi, akkor Amerikat sem fedeztek volna fel 1492-ben. Az meg mar csak a sors ironiaja, hogy mindennek ellenere angol parom lett, s megis kulfoldon elek, raadasul Angliaban, s bizony ezt az orszagot sokkal tovabb tartott megkedvelnem mint anno az USA-t.

2012. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Megkérdezhetem, hogy a barátnőd hogy taníthat kint angolt? Ez nagyon érdekes, nem gondoltam volna, hogy magyarok is taníthatnak kint angolt. :O Azt hittem csak anyanyelvű tanárokat alkalmaznak. És akkor ő elvégezte a tanári mestert, ugye?

2012. jún. 14. 15:37
 34/38 anonim ***** válasza:

Kérdező írtad, hogy amerikai férjet szeretnél.

A szerelmet azonban tényleg nem lehet irányítani, de a közös érdeklődési kör segíthet. Én mindig is Svédországba szerettem volna költözni, és úgy alakult hogy neten (nem társkeresőn) megismerkedtem a férjemmel. A neve alapján azt hittem anno, hogy angol, de nem, ő svéd. És most Norvégiában élünk :)

2012. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

És ne hallgass senkire, aki le akar beszélni az álmodról, akármi is az. Csak nagyon kell akarni, és mindent megtenni érte. :) Remélem összejön az álmod!

2012. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ!:)

Nem fogok lemondani az álmomról és mindent meg fogok tenni érte!!

2012. jún. 15. 22:06
 37/38 A kérdező kommentje:

De amúgy még szeretnék több választ kapni a kérdésemre!

Úgyhogy nyugodtan írjanak mások! Köszi!!

2012. jún. 16. 01:12
 38/38 loorien ***** válasza:
Angolt mint idegen nyelvet tanit (tehat kulfoldieknek). Le kellett tennie a New York allam altal elorit vizsgakat is, s ezutan.
2012. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!