Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek amerikai férjük/felesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek amerikai férjük/feleségük van és rajtuk keresztül kapták meg a zöldkártyát, azok hogyan ismerkedtek meg párjukkal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 09:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
25%
Hát nagyon nagy potyalesőnek kell lenni, és gátlástalannak,de lehetséges. Ki kell menni Usankába, és találni egy balekot, bárokban, utcán.De szépnek kell ám lenni!
2012. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Kint tanítottam egy egyetemen és ott tanított a férjem is.
2012. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
második vagyok, de Magyarországon élünk :) mert itt jobban érezzük magunkat
2012. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%

ma 09:58


Jó,de te nem a zöldkártáért mentél hozzá,vagy ismerkedtél vele.És ez hogy lehet,hogy inkább itthon maradtatok?Férjed mit gondolt,mikor idejött,és mit mond most?

2012. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Jól érzi magát. Sokkal kellemesebb mint a kint. a gyerekeknek is jobb itt felnőni.
2012. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Nekem legeslegnagyobb álmom kijutni, kinn élni... Nagyon régóta ezt szeretném, és ez a vágy egyre erősebb.

Sajnos tudom, hogy szinte esélytelen vagyok.

Ennek ellenére SOHA nem lennék képes érdekházasságra.

Marad a zöldkártyalottó és a reménykedés, hogy talán egyszer... Meg a rengeteg tanulás, hogy talán, esetleg... össze tudok szedni egy olyan tudás"csomagot", amire van esélyem munkát kapni. (Tudom, hogy ennek az esélye kb. 0,0001%...)

Bármi, de érdekházasság és illegalitás kizárva!

2012. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Én sem érdekből szeretnék házasodni, csak egy amerikai férfihez szeretnék hozzámenni. Vannak magyar társkereső oldalak ahol az emberek párt keresnek...hát, én is párt keresek csak nem magyart. Szerintem semmi rossz nincs ebben.
2012. jún. 14. 10:10
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező hányszor voltál az USA-ban? és mennyi időt tölöttél ott összesen? Mert szerintem valami olyanra vágysz amiről fogalmad sincs. Ha már menni akarsz akkor egy európai országgal jobban járnál mint az USA-val.
2012. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
A szerelmet nem irányíthatod.
2012. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%

Ja mind1 csak amcsi f*sz legyen nem?... ez mi ha nem más mint érdekházasság..XD


Egyébként tanulni kell, egyetemen. Amerikai céghez menni dolgozni és hajtani. Ismerősi köreimből többen leléptek. Gépészmérnöki szakmában (electrolux, Sanmina stb)

2012. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!