Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek amerikai férjük/felesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek amerikai férjük/feleségük van és rajtuk keresztül kapták meg a zöldkártyát, azok hogyan ismerkedtek meg párjukkal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 09:39
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Most nem fogom elmagyarázni, hogy miért az USA-ban szeretnék élni. Nem is fogom megváltoztatni a döntésemet.
2012. jún. 14. 10:14
 12/38 anonim ***** válasza:
83%
Egyébkén mi van az USA-ban ami itt Európában nincs? Szervezet bűnözés, és fegyverek, ja meg sok gyorsétterem.. Én személy szerint Svájcba pattannék.. ott jobban élnek mint az ÚSÁBAN :D
2012. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Már miért lenne érdekházasság? Akkor lenne az, ha nem szeretném és csak azért mennék hozzá, hogy Amerikában élhessek...
2012. jún. 14. 10:16
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja és angol megymár?
2012. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Én főleg a nyelv miatt akarok, imádom az angolt és minden nap angolul akarok beszélni. Na meg munkavállalás szempontjából nekem ott könnyebb lenne.
2012. jún. 14. 10:20
 16/38 A kérdező kommentje:
Nagyon jól megy az angol.
2012. jún. 14. 10:20
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

nem ismerek olyan szakmát amivel egyszerűbb az USA-ban.

Szerintem nem tudod miről beszélsz. menj ki prá alkalommal 3 hónapra és meglátod. (ja és jókat szoktam nevetni amikor angolul "tökéletesen beszélők" próbálják kibogozni mut mondtak nekik alabamában. Vagy hustonban. :)

2012. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg kedves kérdező, DE most konkrét tényként beszélsz arról hogy te azért mész ki, és azért kell amcsi férj mert te IMÁDOD az angolt? mennyi idős vagy 13-14? Ötöst kaptál az angol röpdolgozatra vagy mi? XD


Ne hidd az hogy ott JAJ de jó minden, persze az american dream benne van az összes szemétláda amcsi filmben.. Hogy ott aztán mindenkinek kolbászból van a kerítés.. hát nem mert egy sima melós ott sem jut 1-ről a 2-re.. :( sajnos.

2012. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy nem ismersz, van...

És megkérek mindenkit, hogy ne próbáljon lebeszélni, úgyse fog menni és nem is ezért tettem fel a kérdést...

Angolul pedig igenis tudok, ugyanis egyetemen tanulom a nyelvet.

2012. jún. 14. 10:28
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

angol nyelvet tanulsz, nem amerikait. Nekem is felsőfokú nyelvvizsgáém volt mielőtt kimentem, aztán csak néztem iért nem értek eg büdös szót sem, pedig londonban minden tökéletesen ment :)

nem akarlak én lebeszélni semmiről, azt csinálsz amit akarsz, csak felhívtam a figyelmedet, hogy oda vágysz,amiről nem tudod milyen, csak valami ködös álomképeid vannak róla.

2012. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!