Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek amerikai férjük/felesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek amerikai férjük/feleségük van és rajtuk keresztül kapták meg a zöldkártyát, azok hogyan ismerkedtek meg párjukkal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 09:39
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Anglisztika szakon belül van amerikanisztika szakirány...

és nem csak az egyetem miatt tudok olyan jól angolul.

úgy látszik, hogy az egyeseknek felfoghatatlan, hogy valaki nagyon jól tudjon egy nyelvet beszélni...

2012. jún. 14. 10:35
 22/38 anonim ***** válasza:
88%

Nem felfoghatatlan. Az felfoghatatlan, hogy olyan célt tűzöl ki amiről gőzöd sincs.

Hányszor voltál kint és mennyi időre? Hány amerikait ismersz akiktől a napi életről tájékozódhatsz?

2012. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%

Most minek győzköditek, miért bánt az titeket, ha valaki kinn szeretne élni? Egyáltalán mi közötök hozzá? Nem véleményt kérdezett ezzel kapcsolatban.

Vagy esetleg csak féltékenység?

Vagy ti is szeretnétek kijutni (mint ahogy én is, nagyon!), és féltek, hogy "elveszi a helyet" előletek?

Szánalmasak vagytok.

2012. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló (10:52-es)!

Én sem értem, hogy miért próbál meggyőzni, hogy kint mennyire rossz lenne. Lehet, hogy ami másnak rossz, nekem jó.

2012. jún. 14. 10:55
 25/38 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is jó lenne, hidd el, tudom, milyen érzés nagyon oda vágyakozni, és a tudat, hogy gyakorlatilag lehetetlen! :(


Mindegy, kívánom, hogy neked összejöjjön!

Meg persze nekem is. :)

2012. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem neked is összejön!!:)
2012. jún. 14. 11:49
 27/38 anonim ***** válasza:
90%
Az a visszataszító,hogy a házasságot akarod felhasználni arra,hogy kinn élhess.Miért nem teremted meg saját erődből azt,hogy kapj kinn munkát, olyan képzettséggel, tudással,szorgalommal,amit ott preferálnak?Jah,hogy akkor azért már tenni is kéne?Én kérek elnézést.
2012. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
50%

Én csak azt tartom érhetetlennek, hogy egyedüli célul tűztél ki valamit amiről azt sem tudod mi az.

Először ismerd meg és majd utána dönts. Ha fordítva teszed az a nagy pofáraesés útja

2012. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Olyan könnyű így ítélkezni... képzeld, tanulok, lesz olyan végzettségem amivel kint el tudok majd helyezkedni, nem is az a fő célom, hogy házasság útján menjek ki. De úgy látszik te annyira ismersz, hogy tudod mik a szándékaim...

A kérdést pedig azért tettem fel mert érdekel, hogy hogy lehetséges ez, nem pedig azért, hogy idegenek ítélkezzenek felettem...


Utolsó válaszoló! Hidd el, nem fogok pofára esni, ebben biztos vagyok. Remélem ezzel megnyugtattalak... Ha pedig mégis pofára esnék (amit erősen kétlek), akkor az sem a te problémád.

2012. jún. 14. 12:36
 30/38 anonim ***** válasza:
81%
És milyen szakmád lesz, amivel kint Amerikában pénzt tudsz majd keresni? Mert az anglisztikával csak azt éred el, hogy jól beszéled a nyelvüket, de szakma nincs mögötte.
2012. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!