Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnan rendeljek ülésrendet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan rendeljek ülésrendet? Valami olcsóbb webáruházat?

Figyelt kérdés
3 hónap múlva itt az esküvőm, de nem tudom honnan rendeljek!
2012. jún. 10. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
minek rendelni? csinálsz
2012. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mi magunk csináltuk. Excelben szép háttérrel megterveztem, elvittem és A3-as méretben kinyomtatták nekem, belamináltattam, ez ki volt rakva az étterembe. Az ültető kártyákat szintén magunk oldottuk meg, ismerős nyomatta ki, felvágtam, kértem kölcsön hajlítót is.
2012. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami nagy szerkesztő! Inkább csinálják meg helyettem.
2012. jún. 10. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan mondod? Megcsinálnád nekem?:)
2012. jún. 11. 07:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy vettünk a/4 lapot, halvány bézst, ha jól emlékszem, vastagabbat, mint a fénymásolólap. Word-ben felírtuk a neveket, téglalapokban, egymás alá, és kinyomtattunk. Aztán kivágtuk, és összehajtottuk, hogy megálljon. Lapok durván 1000 Ft-ba kerültek. Ennyi, ehhez nem kell nagy tehetség.
2012. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, én szívesen megcsinálom neked (megpróbálom olyanra, ami tetszik neked is:) ), ha gondolod!
2012. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia, én is szívesen segítek,a barátnőmmel szoktunk ilyeneket tervezni, elkészíteni, bár még esküvőre nem készítettünk,de megoldható :)
2012. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!