Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyéni vállalkozók vagyunk...

R. Zita kérdése:

Egyéni vállalkozók vagyunk több mint egy éve (másodállásban). Szeretnénk átalakulni, mert indítunk egy webáruházat és ott hülyén nézne ki a cégadatoknál egy név, és komolytalan is szerintem. Mi éri meg leginkább?

Figyelt kérdés
Másodállásban fogjuk csinálni. Milyen társaságot lehetne alapítani, hogy az adózás legalább olyan kedvező legyen, mint egyéni vállalkozásnál? Megoldható, hogy csak átalakuljunk, vagy meg kell szüntetni az egyénit és új céget alapítani?

2012. jún. 9. 11:58
 1/2 kapo1588 ***** válasza:
szerintem a kft. legalább nem bukhatod minden pénzed mint a bt-nél.. megkérdezhetem milyen webáruházat indítotok? hogy oldjátok meg a házhozszállítást?
2012. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Könyvek. Házhoz szállítás futárral lesz. Kft. adózása másodállásban milyen lehet? (találkozom majd könyvelővel, de addig nem bírok várni... :)) Vagy kénytelen leszek? :)

2012. jún. 9. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!