Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a férfiak nagy többsége manapság még a házasság gondolatátó is irtózik?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek az oka? Talán a manapság olyan bizonytalan munka munkalehetőség? De nekem van egy sokkal rosszabb gyanúm is, ez pedig a vagyonmegosztástól való félelem. Igaz ugyan, hogy manapság már házassági szerződést lehet kötni házasság elött, de ezt a legtöbb nő a bizalmatlanság jeleként értelmezi és ezért vissza is utasítja, mint lehetőséget. Pedig azért valljuk be őszintén, egy válás lehetősége azért mindíg benne van egy párkapcsolatban.Én azt is megértem, hogy a férfiak evvel csak önmagukat védik,bebiztosítják magukat.Válás esetén-különösen ha már gyerek is van-nem akarnak az utcára kerülni hajléktalannak. Szerintem ezt azért meg lehet érteni
2012. jún. 9. 11:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
44%

Ennyi elcseszett házasságból kikerült fiatal miért hinne a házasság intézményébe?

Az én korosztályomban 90%-ban a szülők elváltak és úgy marják egymást, vagy el sem váltak és marják egymást. Egyik fiú ismerősöm be is ismerte, hogy ő ezt a poklot egy nőért sem vállalja.

És én ezt megértem. Az én szüleim sem képesek egy levegőt szívni. Már előre hiszti rohamot kap anyám ha apámmal kapcsolatba bármi van. Szóval én azt mondom, hogy nem leszek senki felesége. Ha egyszer le akar lépni a pali, akkor lépjen le. Nem kell cirkusz, vagyonmegosztás, pereskedés... stb.


22/L

2012. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%
Hallottatok már a házassági szerződésről? Ezután nem lesz semmilyen vita a vagyonon.
2012. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak a férfiak vannak így. Szerencsére. Régen sem azért házasodtak mert jó volt, hanem mert hasznos volt és kötelező. Ma már nem kötelező és nem túl hasznos. Akkor miért kellene muszájból belebenni? A boldogásg nem ezen múlik.
2012. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
44%

magatokban keressétek a hibát hölgyek.

nem a rózsaszín ködben kéne felnőni, hanem kicsit reálisabban, a földön állni 2 lábbal. máris megértenétek a férfiak gondolkodásmódját.

amit leírtál, a házassági szerződés az igaz. és még mindig ott van, h a nő reálisan látja a dolgokat, de a családja kézzel lábbal tiltakozik egy ilyen szerződés ellen.

és itt jön a másik probláma. a család. lányok el kéne dönteni h egy saját családot akartok, vagy a sajátotokat akarjátok rátukmálni a csávókátokra. mert házasság után, valahogy az anyósok felpörögnek 100-ra, és onnantól nincs megállás, az életet irányítják, mindenbe beleszólnak. ti meg hagyjátok. egy férfi számára a házasélet: hét közben beledöglésig melózni, h ki lehessen fizetni a számlákat, hétvégén meg, pihi helyett az anyósékkal jópofizni.

aztán itt van még az is, h a nők házasság után lehetetlenül elhagyják magukat. igénytelenek lesznek, és elmúlik a "beetető" időszak, ergo a szexuális élet lecsökken heti 1-re.

aztán meg jönnek a gyerekek, mert hát 30 évesen már nem lehet szülni, csak 25 évesen, pénz, lakás, autó stb nélkül, csak azért kell a gyerek hogy "legyen", de arra nem gondoltok h meg is kéne neki adni mindent (és ehhez, bármilyen fura is, pénz kell)

és még egy halom dolog.


elnézést azoktól akik nem ilyenek, akinek nem inge ne vegye magára, tisztelet a kivételnek stb.

2012. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
54%
Az a véleményem,hogy igazuk van. Én se fogok senkit elvenni. Rengeteg olyan nő él manapság,akik azt hiszik,hogy beleházasodnak a jóba és semmit nem kell tenniük innentől, ha meg válás, úgyis jó pénzt szakítanak.Ebből én sem kérek.Emellett lehet,hogy sokan azt mondják,hogy ők nem ilyenek, a többség ilyenné válik, mikor már a két fél utálja egymást.Csakazértis alapon kell neki...
2012. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%
Áldom az eget, hogy piszok nagy mázlim van, és a párom nem így gondolkodik. Sajnos manapság tényleg nagyon elterjedt az a nézet, hogy mindig van jobb, szebb, minek elköteleződni? Én is ráfoghatnám, hogy "jaj, apám anyám elvált, a házasság hülyeség", de ez nem igaz. Az apám előttem beszélt telefonon a szeretőjével, mikor 5 éves voltam, anyám feszült volt és óvodásként viselkedett, de ez nem a házasság hibája, hanem csakis az övék. Én eleve úgy kezdem a kapcsolataimat, hogy elmondom, engem el kell majd venni, mert házasság nélkül nem szülök gyereket, számomra nem csak egy darab papír, hanem egy szándék kifejezése, hogy "igen, nem várok egy jobbra, hanem bízok annyira benned, hogy hivatalosan is felvállallak". A párom ugyanígy gondolkodik, nem fél, hogy kisemmizem (nem vagyok az a fajta), és mindenképpen azt akarja, hogy már a felesége legyek, mielőtt a gyerkőc érkezik. Becsülöm is ezért, pedig fiatal (23)!
2012. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
57%

ma 15:26


És 4 év múlva te leszel az,aki elsőként menekül a kapcsolatból,márt már nem olyan mint régen, gyerek van, nem figyel rám stb..Erre kb. 50% az esély.Persze ti vagytok a kivétel.Hát az elején mindenki így gondolja.

2012. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%
Aki azzal jön, hogy soha nem fog megházasodni akármilyen indokkal, az valójában azért mondja, mert tudja, hogy lusta lenne majd tenni a kapcsolatáért, ha az esetleg nem lenne tökéletes, és inkább szakítana és keresne mást, mint hogy megpróbálja helyrehozni a dolgokat.
2012. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok, és szerintem nem a vagyonnal van a baj. Én sosem mennék férjhez házassági szerződés nélkül (semmi vagyonom nincs, csak adósságaim, mielőtt valaki megvádolna, hogy a pénzemet védem, bár minden jogom meglenne arra is) és ezt mindenki tudja is rólam. Mégis volt olyan pasi, aki nem akart elvenni. Tehát biztos nem ez a baj. Egyszerűen vannak olyan nők, akiket senki sem akar elvenni, mint pl. én, különösebb racionális okok nélkül.
2012. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
A házasság számomra sem jöhet szóba. Mivel én önmagamat szeretem a legjobban, emellett a pénzt, így amit kemény munkával megkeresek, azt senkivel nem fogom megosztani. Tudom, hogy van házassági szerződés, de inkább biztosra megyek, nem házasodom meg. Az alkalmi barátnőm megteszik amit meg kell tenni. Engem a pénz boldogít, nem a házasság.
2012. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!