Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőből gyerekzsúr?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőből gyerekzsúr?

Figyelt kérdés

Szűk körű, 40 fős esküvőről van szó. A meghívott 5 baráti párból 4 pár összesen 7 gyerekkel érkezik (fél évestől 8 évesig). A legközelebb álló barátnő plusszban várandós is:) Ezen kívül csak idősebb korosztály lesz jelen (55-60 évesek). A vacsora már délután 4-kor kezdődne azért, mert szinte az összes vendég messziről érkezik (beleértve a gyerekes családokat is) és nem szeretnének ott aludni. Emiatt nem is tartana sokáig, érzésem szerint kb. este 9-ig,sötétedésig.

Az egésznek olyan babazsúr jellege lesz így, nem? Mire számíthatok, milyen lesz a hangulat, mennyire lesznek a szülők felszabadultak (mivel hosszú utat vezetnek haza, nem is ihatnak alkoholt sem) , mit csinál az (teljes létszámhoz viszonyítva sok) gyerek ?:)


Vélemény, ötlet, tapasztalat, tanács?



2012. jún. 6. 10:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező ez így tényleg rosszul sülhet el, hogy van sok pár akik soha nem találkoztak még egymással.

Gyerekeket felügyeletre kell bízni és töménytelen tömény kell az asztalokra.

2012. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

hát, ha vezetnek, úgyse fognak inni. Akkor viszont kell egy rohadt jó ceremóniamester. De így akkor nem egyszerű. De nem gondolnám, hogy kínos lesz. Az meg, hogy megtalálják-e a közös hangot, nem tőled fog függni szerintem.


a lényeg akkor, hogy legyen bulihangulat valahogy. a kérdés, hogy a ceremóniamester tudja-e biztosítani? meg lehet akár a legjobb is, ha a társaság nem vevő rá. (jogászesküvőn voltam páron... hát az valami tragédia szokott lenni)

2012. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
A gyerekek aranyosak és inkább javítani fogják a hangulatot nem elrontani, ettől ne félj! Elszaladgálnak majd egymással, hamar össze fognak barátkozni! Ettől nem lesz babazsúr jellege, egy esküvőnél természetes, hogy vannak gyerekek!
2012. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
7 éves voltam az első esküvőn, amin voltam. Emlékszem, sátras lagzi volt, és 10-15 gyerekkel 5-12 éves korig együtt játszottunk, szaladgáltunk éjfél-hajnali2-ig (nem emlékszem pontosan, de tudom, hogy akkora buli volt, hogy soha nem maradtam még fent ilyen sokáig, pláne nem bulizni:) A nagyobb gyerekek vigyáztak ránk (nem lett megbeszélve, így hozta a sors, és jól érezték magukat ők is), a szülők pedig a mai napig emlegetik azt a lagzit, pedig az sem egy összeszokott társaság volt.. A lényeg szerintem, így huszonéves fejemmel, ennél a lagzinál kicsit több tapasztalattal a hátam mögött, hogy, ha a felnőttek jól érzik magukat, a gyerekekkel sem lesz gond, sőt! A gyerek érzi, hogy anyuék jó hangulatban vannak, nyugodtak, így ő is az lesz. Ha pedig a gyerek az, akkor a szülő nem fog rá hivatkozva lelépni hamarabb (már 8 körül). Így tehát, ha csaptok egy egetrengető bulit úgy, hogy nem a gyerekekre gondolsz és rajtuk stresszelsz, hanem magatokra, hogy ez a TI napotok, barátok, réglátott ismerősök, rokonok közt, akkor minden simán fog menni. Sok boldogságot!
2012. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Mi is 40-en leszünk és nálunk 11 gyerek lesz,egy 4 hónapos terhes kismama és az összes férj vezetni fog,így alkoholizálás nem lesz jellemző. Nagyon várjuk és egy pillanatig sem jutott eszünkbe,hogy babazsúr lesz az esküvő.Az étteremben lesz a polgári szertartás,aztán vacsora,zene és addig tart,amíg a vendégek jól érzik magukat.Mi tudtuk,hogy családos embereket hívunk és nem egyetemista haverokat,akikkel hajnalig lehet dorbézolni.Az az elsődleges szempontunk,hogy mindenki érezze jól magát,tudjunk találkozni velük,beszélgetni és velünk örüljenek ezen a napon.Nem attól jó egy esküvő,hogy hajnalig tart.
2012. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 120 főhöz 20 gyerek volt pluszban. Rengeteget táncoltam a gyerekekkel is, csak kicsit összetaposták a ruhám alját a vonatozásnál, de összességében a gyerekek nagyban hozzájárultak a jó hangulathoz. Azért egy kislánynak is nagy élmény, meg ekkor kezdenek vágyakozni a saját esküvő után, szóval szerintem elég nagy bunkóság nem meghívni a gyerekeket.
2012. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

1-2 szoba kellene ahova le tudnák rakni a gyereket este, persze ugy hogy valaki felügyel rájuk .. 9 után már ugyis nyügös lesz mindegyik.

Mondjuk biztos hogy mindenki tovább maradna, ha lenne szállás, éjjel fáradtan hazavezetni, főleg gyerekkel nem egy életbiztosítás. Plusz ha ott tudnak aludni akkor pár pohár ital is belefér, az meg nagyon javít a hangulaton - főleg ha mindenki idegen egymásnak és nehezen oldódnak.

2012. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 40-en leszünk kb, 5-6 gyerek lesz, a családok még nem is találkoztak egymással, hisz sokan külföldről jönnek.

Nálunk ceremómiamester sem lesz, mégsem érzem úgy, hogy ellaposodott esténk lesz, sőt! :)

2012. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy ballagáson voltunk idén 40 fővel, a családok java nem igen találkozott még, vagy csak iszonyatosan ritkán. A 40 főhöz tartozott 4 13-5 éves tini, és 4 10 év alatti gyerkőc. Délben ebéddel kezdődött a buli és este 8-kor lett vége, amikor már alig voltunk. A ballagó csaj szülei nem rég költöztek szép, nem éppen rózsás köztük a helyzet, akárhányszor egymásba botlottak belekötöttek valamivel a másikba (persze nem a vendég sereg előtt, de akik napról napra követik hogyan viselkedtek és viselkednek egymással most, azok számára abszolút érezhető volt a konfliktus helyzet).


Egy vízparti étteremben voltunk, a gyerekek térdig dagonyáztak egész délután, homokvárat építettek, nem is akartak hazamenni, szóval nagyon jól érezték magukat! Megismerkedtünk a többi családdal is, beszélgettünk velük. Nem hiszem hogy azon kéne agyalnod mi lesz. Kulturált felnőtt embereket hívtál, majd megtalálják a közös hangot! :) A gyerekek pedig gyorsabban oldódnak más gyerekek társaságában, gyorsan kitalálnak valami közös programot... :) Esetleg vészhelyzet esetére találj ki valami programot, játékot, amivel letudod őket kötni, hogy ellegyenek magukban, ha baj lenne!

2012. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
36%
Kell hozzá egy jó vőfély, az minden helyzetet megment! Én, amikor gyerekként esküvőn voltam, legalább 30-an voltunk gyerekek, bár az olyan 100-150 fős lagzi volt. A vőfély összebeszélt velünk, elloptuk a menyasszony cipőjét, és a vőlegénynek kellett visszaszereznie, már nem is tudom hogyan... Utána ivott belőle pezsgőt. Életem legjobb lagzija volt, pedig azóta már voltam páron. Nagyon élveztem! És a vőfély tényleg rendes volt, mindenkit bevont a játékokba, feladatokba, a tipegőktől a nagyszülőkig. Jó volt nagyon! 24N
2012. jún. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!