Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőből gyerekzsúr?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőből gyerekzsúr?

Figyelt kérdés

Szűk körű, 40 fős esküvőről van szó. A meghívott 5 baráti párból 4 pár összesen 7 gyerekkel érkezik (fél évestől 8 évesig). A legközelebb álló barátnő plusszban várandós is:) Ezen kívül csak idősebb korosztály lesz jelen (55-60 évesek). A vacsora már délután 4-kor kezdődne azért, mert szinte az összes vendég messziről érkezik (beleértve a gyerekes családokat is) és nem szeretnének ott aludni. Emiatt nem is tartana sokáig, érzésem szerint kb. este 9-ig,sötétedésig.

Az egésznek olyan babazsúr jellege lesz így, nem? Mire számíthatok, milyen lesz a hangulat, mennyire lesznek a szülők felszabadultak (mivel hosszú utat vezetnek haza, nem is ihatnak alkoholt sem) , mit csinál az (teljes létszámhoz viszonyítva sok) gyerek ?:)


Vélemény, ötlet, tapasztalat, tanács?



2012. jún. 6. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Igen, esküvőből gyerekzsúr.
2012. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Legalább szokod a fílinget :D
2012. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
bébicsőszt nem lehetne felfogadni,aki eljátszik velük?
2012. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Én is arra gondoltam, hogy ennyi gyerekkel két bébi csősz elmehetne a játszótérre, vagy egy lakásban is maradhatnának.
2012. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
gyerekek külön asztalnál egy bébicsősszel
2012. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

milyen esküvő tart 9?

Nagybátyámé is 9ig tartott, de reggel 9ig!

2012. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekel minden építő jellegű hozzászólást, még lehet alakítani. De most a vendégseregen hogy változtassunk? Gyerek nélkül kellett volna hívni őket és elszállásolni? Ez nem illetlenség? Ráadásul délben lesz a szertartás, a vacsora kb. este 7-kor szokott kezdődni (abban a kevés lagziban,amin én voltam). Azért tettük már délután 4-re a vacsorakezdést,mert addigra úgyis végzünk a fotózással,és mit csinálnának a vendégek a sok gyerekkel este 7-ig? Elmennek város nézni a sok gyerekkel?:) Tényleg nyitott vagyok minden ötletre, nem hiszem,hogy ez a helyzet csak nálunk fordul elő.
2012. jún. 6. 11:13
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nincs ezzel semmi gond.

Kis esküvő lesz amúgy is. A gyerekek üljenek külön asztalhoz, már, amelyik van akkora, hogy elvan egyedül.

És igen, illetlenség gyerek nélkül hívni bárkit is, ultragáz szerintem.

A felszabadultság nem csak alkohol függő. gondolom, jól összeszokott család, ha csak ennyien lesznek. az sem gond, ha nem lesz hatalmas buli (ennyi emberrel nem is lehet), viszont lehet egy nagyon jól eltöltött, tartalmas délután és este, egy boldog párral megspékelve.

gondolom, zene lesz, a gyerekek szívesen elugrabugrálnak bármire :) Egyébként itt írta valaki a bébiszittert.. én nem azt hívnék, hanem vannak erre "szakosodott" foglalkoztatók, de most nem jut eszembe a hivatalos név. én olyat hívnék. Mondjuk azért ez a 7 gyerek nem olyan vészesen sok szerintem, nálunk volt vagy 15, igaz, mi többen is voltunk a lagziban. :)

2012. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem lesz gond. A ti dolgotok, hogy mit szeretnétek, ha ezt akkor ezt. Viszont illetlenség lenne a szülőket gyerekek nélkül hívni, ahogy az is, hogy bébiszitter vigyáz rájuk valahol tök máshol. Esetleg kereshetsz egy fiatal ismerőst, vagy bárkit, akit betudsz ültetni a gyerekek asztalához és szemmel tartja őket, amíg ti szórakoztok, de ez sem feltétlenül kell. El lesznek ők magukban, ne aggódj!
2012. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Még egy plusz gyerek nélküli párt tudnánk hívni (hígításnak :) ), de sokat az sem javítana a helyzeten.


Jó hogy említetted az "összeszokottságot". Nos, ezek a párok életükben nem találkoztak még, van aki külföldről jön. A meghívott családok 80%-a egyáltalán nem ismeri egymást, sőt, a szüleink is elváltak, illetve rossz a kapcsolatuk. Nagyon parázok ettől a helyzettől, az is eszembe jutott, lehet a sok gyerek menti meg az egész helyzetet.. de nem tudom elképzelni. Egy biztos: nem akarok erre a napra úgy emlékezni, mint a legkínosabbra. Vagy ha már ilyenek az adottságok, meg kellene próbálni poénra venni. De hogy?

2012. jún. 6. 11:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!