Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baba esküvő nélkül! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba esküvő nélkül! Mennyire problémás ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik nagy gondom, hogy a Párommal kisbabát szeretnénk, -de nem szeretnénk összeházasodni-, illetve én már szeretnék hozzá menni, de a babára még van pénzünk, de az esküvőre sajnos nem. A baba még nincs útban, de már nagyon szeretnénk. A szüleim talán nem néznék jó szemmel, hogy nem vagyunk házasok, és jön a baba.

Fogalmam sincs, hogy mi tévő legyek. Nem vehetem el saját magam, és nem akarom ráeröltetni magam a Páromra.

Foglalkozzam-e a családdal, hogy mit szólnak, hogy esküvő nélkül van baba, vagy tényleg foglalkoznom kéne vele, és addig ne legyen baba, amíg nincs meg a frigy?

Elég nagy öröm várni a babát, de ez a házasság dolog -hogy hogyan legyen, mit csináljak- eléggé beárnyékolja.


Kérlek segítsetek, hogy mit csináljak. Illetve nagyon kíváncsi vagyok, hogy Ti mit tettetek, mit tennétek.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 29. 20:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nekem is ez nagyon érdekes. El sem tudnám képzelni, hogy a pasi akivel vagyok, kijelentse hogy nem akar elvenni és úgy legyek vele...nekem ez nagyon furcsa.
2012. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
azért erős túlzás levonni azt a konzekvenciát, h a srác nem akarja elvenni. miért is? mert lagzis esküvőt szeretnének, amihez pénz kell? a miénk is azért lesz most, mert most van rá keret. na bumm.. le lehet pontozni ezt is, nekünk így volt jó. más véleménye meg pont nem érdekel.
2012. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Az esküvő ingyen van. Bementek és aláírjátok a papírt és kész.
2012. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
igen, az ingyen van. mi is szerettük volna megadni a módját, elvégre egyszer tervezek férjhez menni, nem rongyrázással, de mégis ünnepléssel, amihez pénz kell. azért írtam, hogy a lagzis esküvőhöz pénz kell, hogyha azt szeretnének, ami teljesen érthető.
2012. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem inkább az a ciki, ha vki annyira ostoba, hogy inkább vár még x évig mielőtt gyereket vállal, mert épp nincs egy halom "kidobnivaló" pénze egy lagzira. Én úgy vagyok ezzel, hogy alapból nem érdekel, hogy van-e papírunk vagy sem. De ha már egyszer rászánjuk magunkat, akkor annak bizony legyen megadva a módja. Nem fog attól se jobban, se kevésbé szeretni vki, hogy van-e házassági anyakönyvi kivonat vagy sem.

Nekem sokkal szimpibb az a megoldás, hogy majd ha tényleg belefér a költségvetésbe az álomesküvő, akkor majd az egyik gyerek hozza a gyűrűket, a másik szórja a konfettit, mint az hogy hamar gyorsan szaladjunk 2 tanúval a hivatalba, neadjisten már pocakosan. Ez a képmutatás magasiskolája.

2012. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"Nem vehetem el saját magam, és nem akarom ráeröltetni magam a Páromra."


Ebből nekem nem úgy tűnik,hogy csak az lenne az akadálya,hogy nem telik hintóra és hatemeletes tortára.A kérdező férjhez akar menni,csak nem akarják elvenni.

Az anyagi része is vitatható,egyszerűen csak ki kellene számolni.A gyerek sem két forint,sem az orvos,sem a szülés stb.Ha gyereket merek vállalni és meg van rá a pénzem,akkor egy nem 300 fős,de egy szűkebb esküvőt is meg lehet tartani.Csak akarat kérdése.

2012. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
51%
Hogyhogy a babára még van pénzetek az esküvőre meg nincs, nem értem?? Még nincs is baba, akkor azt a pénzt fordítsátok egy szép kis esküvőre ha ez a baj. Ha baba lesz, utána az isten pénze nem lesz elég, sokkal nehezebb lesz minden! ITt inkább az a probléma, hogy nagyon egyoldalú ez a házasodási szándék.
2012. máj. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
54%

A nők többsége nem a házasságot, hanem az esküvő hiányát nehezményezi. Hercegnő akar lenni egy napra, a pasi pedig szíveskedjen ehhez a jelenlétével/pénzével hozzájárulni. Több olyan pasi ismerősöm is van, akik kerek perec kijelentették, hogy nem házasodnak olyan nővel, aki az esküvő/szép ruha/smink/koszorúslányok/felhajtás gondolatába van beleszerelmesedve. Ha minden felhajtás nélkül is hajlandó lenne hozzámenni, akkor már elgondolkodna rajta, mert akkor nem a NAGY ESKÜVŐRŐL fog szólni a dolog.

Tetszik vagy sem, a pasik utálják ezt a hercehurcát.

2012. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
nincs igazad, az én párom pl. ugynanúgy akarta ezt lezavarni, ahogy én.
2012. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: vagy csak szeret téged, és rád hagyta:-)
2012. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!