Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baba esküvő nélkül! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba esküvő nélkül! Mennyire problémás ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik nagy gondom, hogy a Párommal kisbabát szeretnénk, -de nem szeretnénk összeházasodni-, illetve én már szeretnék hozzá menni, de a babára még van pénzünk, de az esküvőre sajnos nem. A baba még nincs útban, de már nagyon szeretnénk. A szüleim talán nem néznék jó szemmel, hogy nem vagyunk házasok, és jön a baba.

Fogalmam sincs, hogy mi tévő legyek. Nem vehetem el saját magam, és nem akarom ráeröltetni magam a Páromra.

Foglalkozzam-e a családdal, hogy mit szólnak, hogy esküvő nélkül van baba, vagy tényleg foglalkoznom kéne vele, és addig ne legyen baba, amíg nincs meg a frigy?

Elég nagy öröm várni a babát, de ez a házasság dolog -hogy hogyan legyen, mit csináljak- eléggé beárnyékolja.


Kérlek segítsetek, hogy mit csináljak. Illetve nagyon kíváncsi vagyok, hogy Ti mit tettetek, mit tennétek.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 29. 20:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Csináljatok egy kisebb polgárit. Akkor mind a két gond megoldódik. Majd idővel ha lesz pénz, lesz templomi is.
2012. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
A házassághoz NEM kell sok pénz, csak a nagy lakodalomhoz. Tartsatok kis esküvöt, az nem kerül jóformán semmibe. Nem a nagy felhajtástól lesz jó egy házasság, a lakodalom csak kidobott pénz.
2012. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Szia én két gyerek szültem esküvő nélkül egy apának tavaly volt a lagzink akkor a fiunk 14 éves volt a lányunk 3 én nem bántam meg hogy nem mentem előbb férjhez most is így csinálnám nem a papírom múlik a baba én tudom :) és a nagy napon 32 éves voltam tehát nem vagyok idős .De ezt neked kell eldöntened nem másnak hogy te mit szeretnél üdv Zsani
2012. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
gyereket bocsi Zsani vagyok ismét
2012. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és hasznos válaszokat. Utolsó hozzászólótól kérdezném, a család hogyan állt a helyzethez, hogy baba és nem esküvő volt előbb?
2012. máj. 29. 20:59
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok szolíd esküvőt, és utána ebédet otthon. Ha a szülők állják, akkor étteremben. Ez így nem drága.
2012. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk a lányunk házasság nélkül jött.


Mindig is akartunk esküvöt, de két nemzet, két nyelv és rengeteg kilóméter köztük mindig hátráltatott minket.


De babát nagyon akartunk már, így jött. Aztán már a lányom 1 éves volt, mikor párom házzaság révén egy óriási összeghez juthatott (itteni adókedvezmény miatt), így rögtön közölte hogy házasodnunk kell x hónapon belül hogy ezt megkapja. Szóval így történt a leánykérés, habár én meg egy egzotikus nászutat kértem fejébe. Ìgy egy apró családit esküvöt csináltunk, csak szülök és testvérek és kajáltunk egy jót, majd már repültünk is. Ekkor már a tesóval terhes voltam.

2012. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Azt a szülők is megérthetik, hogy nincs pénzetek nagy lagzit tartani, akkor meg pláne nem szólhatnak egy szót sem, ha ők nem adnak bele. Helyesen írták előttem, hogy nem az összeházasodás kerül sokba, hanem az utána lévő vendég fogadás, ebéd, vacsora stb.

Egy polgári esküvő, szűk család, ebéddel még elfogadható, de persze (ahogy te is írtad) ehhez a párod is kell.

2012. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem a lagzi a fontos, csak az, hogy a baba előtt házasodjatok össze, akkor két tanúval is megejthető a dolog.:-) Az párezer forint. És később majd tartotok egy lagzit is. Egyébként a gyerek miatt házasodni szerintem felesleges, ha egyébként nektek ez nem fontos.
2012. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Zsani vagyok az én szüleim teljesen elfogadták ez az én döntésem volt a férjemé tehát az anyósék már nem ők azt akarták hogy 18 évesen gyorsan lagzi meg minden a gyerek születése előtt de nem engedtem az én akaratomból és jól döntöttem már rég nem lennénk együtt .És még egyszer mondom ne enged hogy bár ki is beleszoljon az életetekbe .Ezt csak rátok tartozik senki másra remélem segítettem kicsit
2012. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!