Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Akiknek kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Akiknek kicsi a melle, az milyen ruhát választott?

Figyelt kérdés
Tetszik a pánt nélküli, de az én kicsi mellem nem tartaná meg a ruhát, melltartó szilikon pánttal meg nem nagyon tetszetős szerintem.

2012. máj. 16. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha fuzôs, akkor lehet pánt nélkuli simán. ôsszehúzzák rajtad és az ott marad :)
2012. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az már régen rossz, ha a ruhát a melled tartja :D

Jó esetben a derékvonaladra fűzve marad meg a ruha, így felvehetsz alá pl. push-up melltartót, szépen fog állni. Ha a melled tartaná a ruhát, az lehúzná, és totál formátlan lennél tőle. Hétköznapokon lehet látni ilyen felsőben lányokat, de ilyen menyasszonyi ruhát még életemben nem láttam, szerintem nem is létezik.

A szilikon pánttal kapcsolatban igazad van, eszedbe ne jusson!!

2012. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Olyat nézz, amin elől fodor van, a mellrésznél.
2012. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is picik a melleim, tartottam a pánt nélküli ruhától, nem is akartam, de mikor bementem az üzletbe és felpróbáltam a ruhát, ami egy pánt nélküli, fűzős felsőrészből állt és egy nem olyan terebélyes alsó részből, egyáltalán nem kellett aggódjak, hogy kicsi a mellem. Nagyon szépen tartott ott, ahol kellett.
2012. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nagy mellel nagyobb gond a ruhaválasztás, a legtöbbet kis(ebb) mellhez tervezik. Én pl. nagymellű vagyok, és az "U" alakú dekoltázs áll jól, ehhez képest, ahogy nézegettem, a menyasszonyi ruhák 90%-a pánt nélküli.
2012. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor mindenképp valami fűzőst választok + hozzá push up melltartót. BBár az utóbbitól is tartok hisz pánt nélkül rajtam melltartó soha nem állna meg.

2012. máj. 16. 11:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én melltartót sem vennék alá, fűzőben a kis mell is szépen tud mutatni, sőt szerintem úgy szebb, természetesebb. A szív alakú mellkivágást javaslom, az optikailag kicsit nagyobbítja a kis mellet.
2012. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
létezik olyan melltartó, aminek nincs se pántja, se hátulja. olyan anyaga van hogy ráragad a mellre. nekem olyan volt. de ne úgy képzeljétek el, hogy olyan ragasztós hogy utána le kell vakarni, meg tépni magadról. egyáltalán nem fá és nem kényelmetlen.
2012. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen ruhám volt: (75-80b s a melltartó méretem)

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem pánt nélküli, szív alakú mellkivágású abroncsos ruhám lesz, a mellméretem A-s. A fűzős rész tényleg megtartja a ruhát. :)

Nekem a melltartóval voltak gondjaim, ma találtam nagy nehezen egy megfelelőt.

2012. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!