Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért "sanyargatják" magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "sanyargatják" magukat a fogyókúrával a menyasszonyok?

Figyelt kérdés

A kérdés azért jutott eszembe,mert többen írták,hogy az esküvőre szeretnének lefogyni és nem 2-3 kg-t,hanem sokat.Ez nagyobb löketet ad az eredményességhez?

Rajtam is van felesleg,igaz nem vészes,és inkább a combomon és a fenekemen van,de én fogyni kifejezetten nem szeretnék csak az esküvő miatt.Már tudom,milyen ruhák állnak jól,amiben szépnek és jól érezhetem magam.

Miért jó sanyargatni magatokat,amikor a párotok mondjuk így ismert meg és így szeretett belétek?

Nem szeretnék megbántani senkit,de kicsit nem képmutatás ez?(ha valakit bántanék vele,akkor előre bocsánatot kérek érte)


2012. márc. 19. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó, hogy van egy "határideje" a fogyókúrának. Én legalábbis nem vagyok olyan, hogy "nyárra lefogyok", és esetleg fél évre előre eltervezem az edzést és az étkezést.. Soha nem voltam igazán hatékony "csak úgy". Viszont az esküvő plusz motivációt adott, volt határideje, volt számomra nyomós motiváló ereje. 10 kilót szerettem volna leadni, de ebből 23 lett, úgy belejöttem :) És azóta is tartom, de mióta újra több időm lett edzeni, még jobb formában is vagyok.

Tehát szerintem nem álszentség, csak erős motiváció:)

2012. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
az az egyik legszebb nap az életünkben nekünk nőknek és szépek akarunk lenni,és bele akarunk férni a ruhánkba:D gondolom én...:) meg ha vissza nézi a képeket ne dagadt nőt lásson hanem egy szép csinos nőt..
2012. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
ha vki fogyni akar, az minden, csak nem képmutatás. lehet, h a vőlegények elégedettek, csak a csajok nem azok. és az régen rossz... aki akar, az fogyjon csak. hogy ez most esküvőre szól épp, gondolom jól akarnak kinézni, ami szerintem teljesen érthető.
2012. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Én is szép szeretnék lenni,meg minden lány,ez természetes,és ezt meg is értem.:-)

A kérdésem igazándiból azokra a menyasszonyokra vonatkozik,akik szinte csak az esküvő miatt fogyóznak.Ezt tartom egy kicsit képmutatásnak.Ducibb lányokra is van gyönyörű menyasszonyi ruha,aminek előnyös a szabása és nagyon szépek benne.Nem mindenki lehet sovány és vehet fel mondjuk sellő fazonú ruhát.

Én egy ruháért v. esküvőért nem fogyóznék,csak akkor,ha a normál hétköznapokon sem érezném már jól magam a bőrömben.

Persze mindenkinek magánügye,bántani nem szeretnék senkit a kérdésemmel,csak érdekelnek más vélemények is.

2012. márc. 19. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen kérdéseket mindig azok a menyasszonyok teszik fel, akiken van felesleg. Van aki azért, mert nem tud lefogyni, hiába próbál, és van aki azért, mert nincs akaratereje ahhoz sem, hogy elkezdje, és irigyli azt, akinek van.

Én fogyóztam az esküvőm előtt, 67-ről lettem 58, persze a 67 már nem a "versenysúlyom" volt, mert nekem az olyan 62 körül van, de én minden nyárra eleve fogyózom. Csak az esküvőre egy aprócska narancsbőrt sem akartam.

És nem a férjem miatt tettem, hanem magam miatt. Mert egyrészt nekem adott egyfajta erőt és célt, hogy az esküvő napjára fogyjak le, magyarul: MOTIVÁCIÓT (így könnyebb volt belekezdeni :)) másrészt: amikor a menyasszonyok feleségként visszanézik az esküvői fotókat, az évek elteltével úgyis találnak kivetnivalót, pl:

- jaj, ha most lenne az esküvőm, nem ilyen fazonú ruhát választok

- hát, most már nem ilyen hajat csináltatnék, inkább kontyot,

stb....


100-ból 98 menyasszony tuti máshogy csinálna valamit......na, legalább az alakomon nem akarok változtatni :)))

2012. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Még valami: a képmutatás inkább az, ha valaki hajtogatja, hogy jól érzi magát a bőrében, és ááá, nem akar ő fogyni, de közben más emberek alakjával van elfoglalva, történetesen olyanokéval, akik lefogytak.......
2012. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én nem irigylem.Rajtam is van felesleg (8-10 kg)mint ahogy írtam is,bár kifejezetten duci nem vagyok.

Én a képmutatást arra értem,akinek az esküvő miatt jut eszébe,hogy fogyózni kéne,előtte,meg jól érezte magát a bőrében.Bár ,lehet,hogy csak próbálta bebeszélni magának,hogy jól érzi magát és tényleg motiváló tényező számára az esküvő.nem pontozok,a válaszok érdekelnek,nem a pontozás.Köszi a válaszokat.

2012. márc. 19. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a legtöbbje nem érzi magát jól a bőrében a hétköznapokban sem, csak épp akkor nincs motivációjuk a diétára, míg az esküvő közeledte plusz akaraterőt ad. És ez teljesen normális és jó dolog. Csinosnak lenni jó érzés, ennyi a titok nyitja, esküvőn meg aztán végképp :)
2012. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 yuda ***** válasza:

Esküvőből csak egy van. Elvileg írom, mert így indul neki mindenki. Tehát egyetlen nap az egész életében, mikor hozzámegy valakihez feleségül és ezen az egy napon szeretne a legszebb lenni, hiszen sosem fogja megismételni. Most akarja a legjobb formáját hozni.

Nem tartom ezt olyan ördögtől való dolognak.

2012. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!