Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyot hibáztam!Tavaly nyáron elmentem lefoglaltam anyukámmal a menyasszonyi ruhámat.Egy habos ruhát.És kiderült,hogy a leendő férjemnek nem tetszenek ezek a ruhák,sőt..... Vékony lány vagyok és neki a testhez simuló ruha tetszene rajtam.Mit tegyek teljesen kétségbe vagyok esve.....
2012. márc. 22. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
fizettél érte? ha nem akkor nyugodtan mond meg hogy másik kellene. de amúgy is,ha bemész és megmondod hogy mégsem az a ruha tetszik akkor kicserélik:) attól függ hogy milyen bent a csaj,vagy a pasi. hogy mennyire rendes:) sok boldogságot!
2012. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a ruhafoglalás előtt szóba szokott kerülni nem?

Vagy ti nem együtt szervezitek az esküvőt? Persze itt nem arra gondolok, hogy muszáj látnia a ruhát ( bár én nem vagyok babonás), de azért körbeírhattátok volna mire gondoltok.



Üljetek le, nézegessetek ruhákat, biztos lesz olyan ami mindkettőtöknek bejön.

2012. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondd le. egész egyszerű
2012. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
50.000 foglalot kifizette anyukám.Nekem tetszik a ruha.Eszembe se jutott megkérdezni a páromat,mert mindvégig azt mondta h nem érdekli az esküvő.Aztán valahogy elkezzdte érdekelni.Közösen szerveztük a dolgokat.És ugye a ruha le van foglalva.De ő rosszul van a babostól.Neki a tök egyszerű tetszik.
2012. márc. 22. 22:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én felvenném ezt a ruhát,ez tetszik nekem,punktum.Nehogy már ebbe kössön bele.Hadd tudjad már eldönteni mit akarsz felvenni.
2012. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen csak szeretnék neki tetszeni:( És nagyon elrontottam h nem kérdeztem emg tőle:(( Annyira bánom
2012. márc. 22. 22:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg előadni a bánatod a kölcsönzősnek. Ha elég idő van még az esküvődig, szerintem lesz olyan rendes, és átteheted a foglalást másik ruhára.
2012. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

22:13

Hát azért vicces lenne, ha a vőlegénynek nem tetszene a menyasszonya ruhája...

2012. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
biztosan ki lehet cserélni!mi is ennyi foglalót kifizettünk, mikor is meggondoltam magam, h egy másik jobban tetszik!és simán átírták a foglalást!Mondta a szalonos hölgy, az utolsó hónapig még bármikor meg gondolhatom magam :) Szal hajrá!
2012. márc. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
átírják, ha van szabad ruha.Mindegy nekik melyiket viszed,csak vigyed.
2012. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!