Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Az esküvőm 3 hónap múlva lesz , készülődök igen, de mégis állandóan a terhesség rovatot olvasgatom meg a gyerekszülés, gyermekvállalás rovatot....miért nézek ennyire előre?

2012. máj. 14. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű (kellene, hogy legyen), hogy házasságkötés előtt az ember tisztázza magában és jövendőbelijével ezeket a kérdéseket.
2012. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2 dolognak örülnék most ha kívánhatnék. (tudom hogy mindenen átt kell esni)


1. Ha már az esküvő elötti héten lennénk.

2. Ha túlélném a várandósság hányós idöszakát, és lenne egy kisbabánk :)



HÜLYE VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!

2012. máj. 14. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye, csak elkötelezed magad egy olyan ember mellett, akivel egyszer majd családot szeretnél alapítani.A házasság a gyermek iránti elköteleződésről is szól, így ez szerintem teljesen normális folyamat.

Pont mint régen:előbb a pap, utánna pedig már keresztelőre mész, ez így van jól!

Sok boldogságot és majdan könnyű terhességet és szülést kívánok! :)

2012. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!