Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon gáz ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ez a dolog?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy az egyik volt exem is ott lesz az esküvőmön. Ez úgy volt, hogy a férjem egy unokatesója összejött az én exemmel. Persze nem tudták, hogy ez így lesz. Mikor esküvőt voltunk hívni ez akkor derült ki.

Ti ilyen esetben mit csinálnátok, hogy reagálnátok erre? Lehet, hogy feszélyezve fogom magam érezni a saját esküvőmön?


2011. okt. 29. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkoznék vele. Szakítottatok, innentől mindenki éli a saját életét.
2011. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit jártatok az exeddel, hogy váltatok el egymástól (békében, veszekedve, stb.?). De igazából mindketten felnőttek vagytok, mindketten boldogok vagytok valakivel, nem hiszem, hogy ennek problémát kellene okoznia:)
2011. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne feszélyezzen. Elvégre boldog vagy a vőlegényeddel, nem?

Engem nem zavarna amúgy.

2011. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha boldog vagy a vőlegényeddel,akkor ne feszélyezzen...
2011. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akármennyire is boldog lennék a párommal, azért akkor sem látnám szívesen az esküvőmön azt, akivel mondjuk 3 évig együtt voltam előtte. De ha csak tényleg ilyen kis futó, pár hónapos kapcsolat volt, akkor szerintem se foglalkozz vele. :)
2011. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2,5 éves kapcsolat volt. Viszonylag nyugodtan váltunk el.
2011. okt. 29. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!