Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon pofátlan dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pofátlan dolog ha fehér ruhát veszek fel egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a menyasszony miatt nem illik másnak is fehérben lennie.Fehér ruhát vennék fel,ezüst kövek vannak benne.A pár holnap esküszik,van már két gyerekük.A gyerekek 4 és 14 évesek,szóval elég régóta együttvannak.
2010. aug. 19. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem érdeklődd meg, az is lehet, hogy a menyasszony nem fehérben lesz, akkor semmi para. De ha igen, akkor igenis pofátlanság. Pláne ilyen ezüst köveset... ez nagyon menyasszonyosnak hangzik...
2010. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
79%
Te is tudod a válasz.Gondolom van más ruhád is.Inkább vegyél mást fel.
2010. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
62%
csak nem te vagy a harmadik,kissé mennyaszonyi az a ruha.?!
2010. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor vedd fel, ha utálod a menyasszonyt.
2010. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
63%
Most ebbe mégis mi a pofátlanság???? Ha nem ilyen nagy abroncsos...hogy összetévesszenek a menyasszonnyal akkor lehet az a ruha akár fehér is. Engem nem zavarna az esküvőmön ha valaki fehér ruhába lenne sőt ami esküvőkön voltam hát ott is volt aki fehérbe volt és senkit nem érdekelt.
2010. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
62%
Hát, lehet, hogy én vagyok pofátlan, de szerintem fel lehet venni. Valószinűleg valami egybe ruha, de messze nem olyan mint a menyasszonyé..miért ne lehetnél te is szép??:D
2010. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Dehogy,nem hasonlít egy menyasszonyi ruhára.Egy pamut ruháról van szó,kicsit mini,és a mell részénél van pár kő.
2010. aug. 19. 11:21
 8/64 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem is pofátlanság, de mindenesetre furcsa. Valószínű, hogy sokan összekevernének a menyasszonnyal, és az mindenképp kínos, neked is, meg a menyasszonynak is. Ezt akarod?
2010. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
80%

Kiegészítés az előzőhöz:

Manapság már nem szükségszerű, hogy a menyasszonyi ruha abroncsos, habos-babos legyen, sokan esküsznek egyszerűbb viseletben, szóval össze lehet keverni.

2010. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
39%

Szia!:)

Ha nem menyasszonyi ruhát veszel fel Te is, mint a menyasszony akkor egyáltalán nem pofátlanság:) Olyat vegyél fel, ami Neked tetszik , amiben csini vagy és amiben jól érzed magad:) én már sok esküvőn voltam és mindegyik esküvőn voltak többen is fehérben:) miért ne lehetnél Te is csini?:) nem csak a menyasszony lehet:) sőt én is voltam már fehérben esküvőn, mert szép barna volt a bőröm épp nyáron volt és sokat napoztam és a fehér kiemelte a szép színem:) sztem ne csak a menyasszony legyen aznap csini, hanem minden nő:) vedd fel nyugodtan, nem leszel pofátlan!:)

Jó mulatást Neked!:) és további szép napot!

2010. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!