Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon pofátlan dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pofátlan dolog ha fehér ruhát veszek fel egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a menyasszony miatt nem illik másnak is fehérben lennie.Fehér ruhát vennék fel,ezüst kövek vannak benne.A pár holnap esküszik,van már két gyerekük.A gyerekek 4 és 14 évesek,szóval elég régóta együttvannak.
2010. aug. 19. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez a ruha nem csak a színe miatt nem illik egy eskövőre. Nem is alkalmi, ráadásul mindened kinn van belőle. Vedd fel tunikának egy csinosabb nadrággal, vagy vegyél fel egy olyan ruhát, ami valóban alkalmi.
2010. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
77%

Ebben a ruhában igenis pofátlanság megjelenni. Mégiscsak utálod a menyasszonyt. El akarod rontani az örömét!

:(

2010. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire rövid ruhába nem illik esküvőre menni,amúgy tetszik!:)Azon a napon a menyasszony kell legyen a figyelem központjában nem pedig a te kikandikáló popsid!:)
2010. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet ő is férjhez menne.Tudatalatti piszok ám.
2010. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy manapság munkába is olyan mintha utsasarok mennének néhányan sajnos voltam olyan esküvőn ahol 14 éves lányok voltak a középpontban a ribis kinézetük miatt és nem a mennyaszony.
2010. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
85%
Ez a ruha szerintem sem való esküvőre. Egyrészt nem illik fehérben menni, másrészt nem illik ilyen rövid ruhában menni. Nem vagyok egy maradi tyúk, a legjobb barátnőm is ilyen cuccokban flangál mindig, és neked is azt mondom, hogy jól áll, de ez nem esküvőre való.
2010. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
18%
Egyálatlán nem pofátlanság !!! Millio embert láttam már esküvőn fehér ruhában..esetleg feket övvel dobd fel vagy vmivel amivel tompitassz a fehérségen.
2010. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
10%
Mi az, h nem illik ilyen rövid ruhában menni??? voltatok már esküvőkön?? nagyon sok csinos lányon ilyen mini ruha van!! és, akinek ilyen jó alakja van, mint a kérdezőnek az igenis vegyen fel iylen csinos mini ruhát! Sztem nem illetlenség ez a ruha esküvőn, mert totál nem úgy néz ki, mint 1 menyasszonyi ruha. Akik azt írják, h ez túl mini, azok sztem csak irigykednek, mert a kérdezőnek iylen jó alakja van, nekik meg bizti nincs és nem tudnak felvenni ilyen csini ruhát:) vedd csak fel nyugodtan, legyél Te is csini:) főleg, h iylen jó alakod van:) miért kellene eltakarni ilyen szép lábakat?? 1 nő, igenis legyen mindig, mindenhol csini, főleg iylen alkalmakkor!! szal, vedd fel nyugodtan:)
2010. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
87%

Már a feketét is kérdezték, esküvőre illik-e. Egyik sem javasolt. Fantáziátlan és kreativitástól mentes egyénre vall, ha egy ilyen kiemelt alkalomra csak ezeket a színeket tudja felmutatni magán!

Vidámságot hoznak a nagy eseményre a színes ruhák!

2010. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
92%

túl rövid. főleg, ha templomi is lesz, akkor valami többet takaró ruhát kéne venni.

egy esküvőn a lényeg: csinos legyél, hogy ezzel megtiszteld a menyasszonyt, de ne vond magadra a figyelmet, hiszen ez az ő napja. szolid, de ugyanakkor elegáns ruhát válassz.

2010. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!