Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon pofátlan dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pofátlan dolog ha fehér ruhát veszek fel egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a menyasszony miatt nem illik másnak is fehérben lennie.Fehér ruhát vennék fel,ezüst kövek vannak benne.A pár holnap esküszik,van már két gyerekük.A gyerekek 4 és 14 évesek,szóval elég régóta együttvannak.
2010. aug. 19. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
86%
nem irígységről van itt szó,nemtudom miért keltél így ki magadból!!egy esküvőn diszkrét eleganciának van helye!!!!senki nem mondta hogy nem csinos a ruhában a kérdező,sőt!!!itt a kérdés nem ez,hanem hogy ebben illik e esküvőn megjelenni....
2010. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
82%

egy esküvőn a menyasszony színe a fehér, nem igaz, hogy ninc smásik ruhád.


azt elmondanám, hogy amit viselsz, az nem ruha, hanem trikó (divatszakmában dolgozom). Amivel ezt felveheted, az "cicanaci", csőfarmer, és hozzá lapos talpú szandál. vagy ceruzaszoknya/platform szandál


de ez semmiképpen nem ruha, az 100% (vagy nagyon nem a te méreted)...

2010. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
89%
ez a ruha más színben sem illene esküvőre. nem vagyok prűd nekem is van hasonló ruhám kékben de bulikra szoktam felvenni... a fehér pedig igenis udvariatlanság!! és azért mert máshol mások is megszegték az illemszabályokat azért neked még nem kéne!!! az a tanács pedig h estére a bulira öltözz át ebbe a ruhába amikor a menyasszony már menyecskeruhában van az elég gáz. gondolj bele mindenkinek az jönne le h mit teszi ez a nő itt az agyát?!
2010. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim válasza:
90%
Esküvőre vendégként nem illik fehérben érkezni. Én sem örültem volna ha valamelyik vendégem fehérben pompázik. Az csak akkor csak a menyasszony színe, hagyd meg neki, biztosan van más szép alkalmi a készletedben!
2010. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
87%
Ugye csak viccelsz? Ebben a "ruhában" úgy nézel ki mint egy ribanc. Ha az a célod, hogy a vendégek véleménye is ez legyen rólad, akkor nyugodtan vedd fel.
2010. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
5%
Nem keltem én ki magamból:DD csak jót nevettem a sok irigykedőn:DD igen az a kérdés, h illik e esküvőn megjelenni és válaszoltam is rá csak ezek szerint nem olvastad:) ott van a végén, h vegye fel nyugodtan, szal sztem igen, illik:) én is ilyen mini ruhákban szoktam menni esküvőkre, sőt fehérben is voltam már, mint írtam és rajtam kívül még rengeteg csinos, fiatal lány megy ilyen miniben az esküvőkre:) nem az ókorban élünk már, ha nem tűnt volna fel:D haladjatok kicsit Ti is a korral le vagytok kissé maradva:S
2010. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
89%
akkor menjetek együtt esküvőre!!
2010. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem illik, de sokan felveszik. Ha nem is hasonlít egy menyasszonyi ruhára, talán elmegy. Én vennék azért valami színes kiegészítőket.
2010. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ne vedd fel!

Inkább lilát, vagy szép zöldet, én bementem az első kínaiba, és már ott kaptam 3000Ft-ért olyan szép lila szatén ruhát boleróval(!) hogy az magától táncolt :)

Gyönyörű alakod van, de ez nem esküvőre való. Akkor felveheted, ha menyecske ruhára vált az újasszony :)

2010. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
82%

A fehér a menyasszonyé.

Ha mindenáron ez a ruha,akkor színes cipő,övvel,boleróval.De inkább ne.

Tudod a nők bosszúállók és neked is lesz esküvőd egyszer...

2010. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!