Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon pofátlan dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pofátlan dolog ha fehér ruhát veszek fel egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a menyasszony miatt nem illik másnak is fehérben lennie.Fehér ruhát vennék fel,ezüst kövek vannak benne.A pár holnap esküszik,van már két gyerekük.A gyerekek 4 és 14 évesek,szóval elég régóta együttvannak.
2010. aug. 19. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
96%
De halottam miniruháról,csak nem esküvőre meg tudod van különbség mini és mini között és nem szokásom kirakni a fenekem,utána meg nyavalyogni,h megfogták.PFFFFFF
2010. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
79%

hát, ja. pl. Bp-en a 7-es buszon a sok szatír biztos nyúlkálna, nem túl kellemes...


na de összegezve: az egyöntetű nemtetszés csak jelent valamit. jó, hogy nem ebbe mész majd. persze, tudom, sértő, ha valaki bunkón reagál, de ez az oldal ilyen, sajnos gyakran előfordul. velük ne foglalkozz.

2010. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy fehér nem gond. Ha az én vendégem lennél nem haragudnék a fehér ruháért, DE ez a ruha nem való oda, csini, de nem.

[link] az ilyenért persze haragudnék, hogy mint vendég, hogyan képzeled, mert az hogy fehér nem zavar, de a hosszú fehéret tényleg hagyjuk meg a menyának, pláne, hogy sokan ilyen fazonban mennek férjhez.

De [link] ilyen fazonúban, simán jó, és nem zavarna.

Amit választanál, azt nem venném fel én sem, mert nem illik. Esetleg az éjjeli bulizáshoz, ha mindenki átöltözik lazába. Mondjuk ha az egész esküvő 20as vendégekből áll, és mindenki lazán nyomja még a pár is akkor persze mehet.

2010. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
még be tudsz szaladni ma bármelyik ruhaüzletbe és simán találsz magadnak ruhát. nincs túl nagy melled, úgyh akár az artz modell-ben is lelsz, ott most akció is van...
2010. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
68%
jólvan azért nem kell ilyeneket írogatni a kérdezőnek!!!!
2010. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
27%
Igen, tényleg nem kellene ilyeneket írogatni szegénynek! Ráadásul írta is már, h NEM abban a ruhában fog menni, úgyh be is lehet fejezni az "ész osztást", mert már tárgytalan!
2010. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
63%
azta... ez inkább az út mellé való...bocsi
2010. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
59%

nem bírtam, hogy ne írjak. Nagyon tetszik ez a ruha és nagyon jó az alakod! szuperül néz ki! egyáltalán nem tartom ribancosnak. laza, szexi, buliba.

esküvőre nem húznám fel én sem semmiképp. de ez már szerintem túl van tárgyalva.

jövő szombatom lesz az esküvőnk, én vagyok a menyasszony, és egyáltalán nem zavarna a fehér szín és tul.képp a mérete,fazonja sem. de neked, ha a vendégem volnál, kínos lenne. ilyenek az emberek.

2010. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
49%

A menyasszonytól is függ, hogyan reagál ilyenkor. Azért képzeld el, ha mondjuk Lady Gaga esküvőjére jelennél meg ilyenben, lehet, hogy kikaparná a szemed...

:D

2010. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
47%
Ne legyetek már ilyen bunkók..nem értem miért kell oylat írni hogy " úgyis kicsi a melled"..honnan tudod? nem teljes alakos kép hogy azt bárki is megtudja állapítani hogy mekkora melle van..és ha kicsi? akkor is mi van? annak hogy miért nem tudott venni ruhát ezer millió oka lehet...
2010. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!