Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon pofátlan dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pofátlan dolog ha fehér ruhát veszek fel egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a menyasszony miatt nem illik másnak is fehérben lennie.Fehér ruhát vennék fel,ezüst kövek vannak benne.A pár holnap esküszik,van már két gyerekük.A gyerekek 4 és 14 évesek,szóval elég régóta együttvannak.
2010. aug. 19. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de ez tényleg nem ruha, hanem egy tunika.

És jól tudod, nem illik fehérben menni esküvőre.

Még ha nem lenne ennyire rövid, de így...kivan belőle a fél segged, mindenki téged nézne, nem a menyasszonyt, ami szemétség lenne tőled.

Én csak azt nem értem, hogy egy felnőtt ember hogy az ördögbe nem látja ezt?

2010. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
60%
Ne keverjük össze a csinos nőiest esetleg sexit a közönséges utcasarkival,mert köszönő viszonyban sincsenek.Én se apácaként öltözöm de érdekes modon sose néztek hivatásosnak mint néhány munkába igyekvő hölgyet,vagy iskolás lányt egy külföldi barátom ittvolt nmemrég és reggel metrón kérdezte h ennyi ribi van nálunk közöltem h dolgozni mennek meg iskolába...
2010. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
89%

a dokkban meg a bed beachen ez az elvárt viselet.

egy esküvőn (ami nem a sajátod) sztem másik ruhát kéne felvenned.

de tőlem azt csinálsz amit akarsz.

egyébként jó alakod van, és illik hozzád ez a ruha, viszont ha nem szeretnéd, hogy a hátad mögött mindenki megvetéssel nézzen rád, akkor felejtsd el.

2010. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
96%
Szerintemsem illik oda, de ha felveszed remélem megszólnak érte...már bocsi
2010. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
12:31-es..nem kell elítélni,én sem sértegettelek téged,megköszönném,ha te sem tennéd. Feltettem egy kérdést,a válaszokat megkaptam. Ez egy miniruha,nem egy tunika,a Bershkában vettem. És nem tunikaként volt feltűntetve!Nem tudom miért háborodik fel így mindenki hogy milyen rövid..kőkorban éltek? Szerintem egy utcasarki hölgyön sem láttok ilyen ruhát. És nem,nem akarok rosszat a menyasszonynak..hiszen alig ismerem. Csak feltettem egy kérdést,mert nem tudtam mibe menjek. Eddig mindig koszorúslány voltam,nem kellett azon gondolkoznom,hogy mit vegyek fel.Mindenki kombinál össze-vissza..nyugodjatok meg,nem megyek ebben a ruhában,sem hasonló rövid ruhában. Azért akartam ebben menni,mert a barátom tegnap este szólt,hogy pénteken esküvőre megyünk. Egész késődélutánig dolgozom,már nincs időm alkalmi ruhát venni,és ilyen nem nagyon található a ruhatáramban.De majd megoldom.Köszönöm a hasznos válaszadóknak,akik nem ribancoztak le.
2010. aug. 19. 12:59
 46/64 eszo ***** válasza:
100%

háát szerintem igen..és a többiek is megszólják!


Ez a mennyasszony napja!!hadd legyen csak ő fehérben!


rengeteg esküvőn voltam már, mert felszolgálok rendezvényeken..és hidd el nekem eléggé kínos lenne neked is és neki is..és ki is pletykálnának!


vegyél fel mást!

biztos találsz vmi szépet!

2010. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 eszo ***** válasza:
91%

még csak most néztem meg a képet..annyira nem gáz..de csak akkor ha tunikának veszed fel..


én vennék alá egy cicagatyót, mondjuk feketét, és raknék fel egy nagy fekete övet...így már okés lenne!

2010. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az esküvőmön kértem a koszorúslányaimat, hogy lehetőleg bordó színű ruhát vegyenek fel, mindenki tartotta magát ehhez, kivéve a sógornőmet, aki világoskék, majdnem fehér, abroncsos tiszta mennyasszonyi ruha-kinézetűben pompázott, amit ráadásul az anyósommal választottak ki!!! A fotókon tök fehérnek látszik, az azóta megszületett kislányom mindig megkérdezi, hogy miért van két mennyasszony!!! Nem vagyok egy hisztis fajta, de ezt a békát soha, de soha nem fogom lenyelni, ekkora bunkóságot! Viszont azt is tudom, hogy mérhetetlenül buták mindketten IQ nulla, szóval nem feltételezem a szándékosságot, csak baromira elrontották. Az egész násznép botránkozott, nemcsak én. Tudom, hogy te nem öltözöl be koszorúslánynak, szóval nem túlöltözni akarod a mennyasszonyt, de lehet, hogy én mást választanék a helyedben...
2010. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
Sorry ha megsértettelek,de ez a ruha nem esküvőre való,és bocsi de ilyet a népligetben látok... Ez egy hosszitott fazonú felső és nem ruha ,cica gatyát neeee ,olcsó hatásu lesz az összkép,inkább egy fekete sima szoknyával,olyannal ami nem övnek nézki,mert ez a mennyasszony napja és nem a te magamutogatásodról kéne hogy szóljon...sorry.
2010. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
De istenem..nem mutogatni akarom magam!Nem magamra akarom hívni a figyelmet!Semmi rossz szándék nem volt bennem!Csak egyszerűen nincsen alkalmi ruhám,és nincs időm már venni!És igen,lehet nem hallottál miniruháról,de ez egy ruha!A képen fel van csúszva,amúgy nem ilyen rövid.Mindegy,NEM ezt veszem fel.
2010. aug. 19. 13:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!