Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha életetek álma volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életetek álma volt az esküvő a szerelmetekkel, hogy tettétek túl magatokat azon, hogy ilyen soha nem lesz?

Figyelt kérdés

Nem vágytam soha nagy fehér habos-babos esküvőre és lagzira. Mindössze 36 fő, a család és a barátok. Egy szolid bokáig érő ruha, egy boldogító igen a hivatalba, majd a templomba és egy vacsora. Semmi éjszakai dorbézolás, semmi nagy felhajtás, nem kell nekem lovashintó (ami nálunk most nagyon megy), fodrász, sminkes, fotós nélküli, minden plusz kiadástól mentes kis esküvőt szerettem volna. De még ezt sem engedhetjük meg magunknak. Több éve tervezzük, a gyűrűk is meg vannak, csak a dobozban ülnek. De soha nem fogjuk tudni felhúzni. Én belemennék abba is "bemegyünk a hivatalba, papíraláírás és puszi", ahogy párom mondta, de ő ezt nem akarja, egy szintnél ő nem ad lentebb. De ez így nagyon rossz. Minden álmom az volt, hogy a felesége legyek és ez most így összetört.

Hogyan lehet túl tenni magam rajta?


2012. márc. 20. 08:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%
ha nem ad lentebb tervezzétek meg az esküvőt egy ingyenes ám speciális helyen, tudod ahol csak egy anyakönyvvezető kell de teljesen nem szokványos helyen adna össze, nem kerülne legalábbis orbitális összegbe és az a szint is meglenne, plusz ilyen nincs hogy ha nincs meg a szint akkor nem házasodom:S Akkor a nagyanyám mondhatta volna nagyapámnak háború van és bombáznak nem házasodom csak ha vége lesz:S
2012. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Igen, ő nem egy szokványos figura. Ez az egyik rossz oldala, van még ezen kívül kettő, a pecázás (tavasszal-nyáron minden hétvége az övé), de szoktunk vele mi is menni, most gyerekkel nehezebb, de azért megyünk. A harmadik, hogy a gyereknevelés az én dolgom. Mint már említettem nincsen édesanyám, se anyósom, barátok is messze laknak, nem tudom kire bízni a kicsit csak rá, de őt nagyon nehéz rábeszélni, hogy vigyázzon rá egy picit. Nagyon kell alkudoznom, nagyon sokat kell ígérnem neki, hogy kapjak egy fél órát.

Na de ez csak így zárójelben, ezzel meg kell tanulnom együtt élni.

2012. márc. 20. 10:11
 23/31 anonim ***** válasza:
84%

A fene se akarna hozzámenni, ha a saját gyerekünket nem pesztrálná...

Amúgy, ha majd nagyon akarjátok összeházasodtok. Ahogy előttem is írták, meg lehet oldani. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Probléma megoldva.

23N

2012. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azzal kéne megtanulnod együtt élni, hogy a pasid egy önző, kényelmes figura, akinek jól jön, hogy mehet hétvégén pecázni (hétközben meg gondolom dolgozik, akkor nincs veletek), a gyerekével se sokat kell foglalkoznia (mondd, tervezett volt, legalábbis részéről? gyanítom, hogy nem) és még csak el se akar venni feleségül, pedig az a gyereknek is jobb lenne.


Téged sajnállak, amiért nem veszed észre, hogy ennél többet érdemelsz, mint nő, és a gyereked is többet érdemelne az apjától. Persze te tudod, a te életed, de lehetne sokkal jobban is élni, csak még nem jöttél rá. Remélem, majd egyszer felnyílik a szemed és találsz egy normálisabb férfit.

2012. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
48%

Ne busulj! Nem az " álmodott esküvő" a fontos!

Hiába az esküvő, az még nem az összetartozás jele, csak egy hivatalos formula, szép szokás.

Tapasztalatból véleményezek!

28év együttélés után lettünk házasok.Se érzelmi se jogi problémát soha nem okozott a " vadházasság"

A fiunk esküvője előtt 1 héttel volt a mi esküvőnk.

A fiunk sajnos elvált, mi a férjemmel papir nélkül és papirral ugyan úgy harmóniába élünk!

2012. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
55%
persze 19-eske szerint egy faxa vajaskenyeres hidegtálas cifranyomor-parti is tökéletesen megteszi. Ilyenkor tudok csak ujjal mutogatni a magát észre se vevő prolikon, hogy már a nyomort űberelik. :D
2012. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Igen egyszer talán nekem is lesz esküvőm. Volt tanárom mondta "a problémán nem problémázni, megoldani kell". De nagy úr a pénz, főleg manapság.

És igen tervezett volt mindkét félről, mikor megszületett ha rá nézett könny szökött a szemébe, annyira örült neki. Ha haza jön játszik vele, persze nem viszi túlzásba, de én elfogadtam. Régi módi ember, ő keresi a többet, ő a családfő, nőé a gyerek és a háztartás. Ne mondjátok nekem, hogy ez régen nem így volt. Csak manapság túl sok a feminista, akik az egyenlőségért küzdenek férfi és nő között. Kérlek azt ne mondjátok, hogy a ti párotok tökéletes.

Köszönöm a válaszokat. Kár volt kérdeznem. Tisztelet a kivételnek, de néhol nagyon eltértünk a tárgytól. Én nem panaszkodom a kapcsolatunkra. Boldog vagyok, szeret minket és jó apa. És igen én hozzá akarok menni feleségül, egyszer, ha lesz 100 ezer forint felesleges pénzem, amiből ki tudom fizetni.

Még egyszer köszönöm.

2012. márc. 20. 11:20
 28/31 anonim ***** válasza:
86%

Látod, nem kell vad feministának lenni, de ha te is dolgoznál/dolgoztál volna annyit, hogy legyen megtakarításod, akkor most nem lenne probléma 100 ezer forint kifizetése.


Ha meg vállaltad, hogy ő tart el, tied a háztartás+gyerek, akkor egy fizetésből ne akarj lagzit. Az az ő fizetése, eltart benneteket, ez szép és jó, de tényleg képtelenség, hogy abból az egy jövedelemből még félre is rakjon annyit, hogy legyen plusz pénz.

2012. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hidd el az sem kellemesebb amikor te szeretnél esküvőt és a párod azt vágja hozzád hogy nem teljesülhet minden álom....Na azon nem lehet túl tenni magad...Tudom ez se jó de legalább tudod hogy szeret és el akar venni.Gondolom szeretné ha olyan lenne amilyennek egyszer régen megálmodtad...Próbáld meg kivárni szerintem
2012. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Csak manapság túl sok a feminista, akik az egyenlőségért küzdenek férfi és nő között."


Ezer bocs, hogy van, aki hisz abban, hogy egyenrangú vagy a férjeddel... Belátom, hogy a te konkrét esetedben, úgy látszik, tévedtünk.

2012. márc. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!