Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha életetek álma volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életetek álma volt az esküvő a szerelmetekkel, hogy tettétek túl magatokat azon, hogy ilyen soha nem lesz?

Figyelt kérdés

Nem vágytam soha nagy fehér habos-babos esküvőre és lagzira. Mindössze 36 fő, a család és a barátok. Egy szolid bokáig érő ruha, egy boldogító igen a hivatalba, majd a templomba és egy vacsora. Semmi éjszakai dorbézolás, semmi nagy felhajtás, nem kell nekem lovashintó (ami nálunk most nagyon megy), fodrász, sminkes, fotós nélküli, minden plusz kiadástól mentes kis esküvőt szerettem volna. De még ezt sem engedhetjük meg magunknak. Több éve tervezzük, a gyűrűk is meg vannak, csak a dobozban ülnek. De soha nem fogjuk tudni felhúzni. Én belemennék abba is "bemegyünk a hivatalba, papíraláírás és puszi", ahogy párom mondta, de ő ezt nem akarja, egy szintnél ő nem ad lentebb. De ez így nagyon rossz. Minden álmom az volt, hogy a felesége legyek és ez most így összetört.

Hogyan lehet túl tenni magam rajta?


2012. márc. 20. 08:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem tudjátok az elképzelt esküvöt megtartani?

Ez nem kerül sokba, mert a legtöbb dolgot meg lehet oldani házilag is, kevés pénzböl.


Az viszont, hogy a párod nem akar elvenni, ha nincs (akár kisebb) lakodalom, nekem inkább azt mutatja, hogy nem is akar egyáltalán elvenni téged.

2012. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%

tavaly karácsonykor apukámtól megkérte a kezem,2gyerekünk van 6éve együtt.

autóbalesetben meghalt apu februárban,úgyhogy én is akartam de nem lesz.

soha,nélküle én oda nem állok.

2012. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Nehogymár egy vacsorára ne fussa, komolyan, spóróoltok pár hónapot és megvan. Meg amúgyis kaptok majd vissza valamennyi pénzt a vendégektől.
2012. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy egy szintnél nem ad lentebb?? Nem látja a lehetőségeket? Vagy esetleg nem akar elvenni?
2012. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Mi is 6 éve együtt, egy gyerek.

Elakar venni, tudom, érzem, látom rajta. De egy ilyen esküvőnek is 150-180 az alja, egyszerűen nem tudom honnan előteremteni ezt a pénzt. Diákhitel a nyakamon.

2012. márc. 20. 08:15
 6/31 Klotilda válasza:
100%
Hát...ha Ő ezt elolvasná amit írtál, szerintem meg sem állna a hivatalig :-) Ha ezt elmondod neki, pláne így, nincs az az ember, aki ezt nem értené meg. Szeretnél hivatalosan is hozzá tartozni, érthető. De ha elfogadsz egy már megjárt tapasztalatot: nem minden a papír, anélkül is lehetsz boldog. Nekem volt esküvőm, nem pártolom. De ha valaki szeretné, azt is megértem. Mindenesetre: nagyon sok boldogságot kívánok Neked :-)
2012. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy bunkó dolog a nászajándékra apellálni, de biztos, hogy fogtok kapni valamennyi pénzt a házasság alkalmából a meghívottaktól, és akkor már nem is kell olyan sokat gyűjtenetek. Egy ilyen esküvő tényleg nem kerül sokba. Maximum 200 ezerből kijön, de lehet, hogy kevesebb is elég lenne. Szerintem próbáljatok meg ennyi pénzt összespórolni, aztán lehet, hogy a végén vissza is jön az ára. Ne add fel! Ne hagyd veszni az álmodat!
2012. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Neki is most halt meg az apukája, a temetés több mint 300 ezer forintba került. Elment minden pénzünk.

Egy szintnél nem ad lentebb, az azt jelenti, hogy neki is van egy álma, és vagy ez vagy semmi alapon.

2012. márc. 20. 08:17
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg elég gyerekes hozzáállás. Mi van a Te álmaiddal? Már hogy szeretnél hivatalosan hozzátartozni.
2012. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Bár a testvére tartozik neki még 100 ezerrel, de ha azt meg is adja, amit kétlek, akkor is elmegy. Az autó átíratása + műszaki, ami nyáron lejár 60 ezer forint. A hagyatéki tárgyalás még nem volt meg. A ház átíratása se lesz 2 forint, ha két fele megy, akkor sem.
2012. márc. 20. 08:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!