Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti belemennétek egy úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy úgymond elrendezett házasságba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy több szempontból mindkét félnek előnyös lenne, kivéve a szerelmi kérdést. Hiszen nem is olyan rég még voltak ilyen házasságok, ahol nem az első szempont volt a szerelem. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi főleg. Ha választok, kérlek indokoljátok is meg! Köszönöm :)
2012. febr. 10. 09:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Én nem tartalak undorítónak, abból, amennyit leírsz nem lehet megállapítani, hogy az "anyagilag" ételt, vagy új ruhákat jelent-e.

Lehet, hogy belemennék, tényleg a körülményektől függ. De egy valamiben biztos vagyok: hiányozna a szerelem "érzése", és magamat ismerve tuti beleesnék valakibe, aztán szenvedhettek mindhárman.

24N

2012. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Minden házasság érdekházasság, ha jobban belegondolunk. Az sem igaz, hogy szerelem kell hozzá, mert a szerelem elmúltával is együtt maradnak a párok. Ha meg sosem volt, akkor legalább nincs mi elmúljon. Mondom, hogy érdekközösség a házasság, mert ha egyiküknek már nem áll érdekében a másikkal maradni, akkor azonnal válni akar, függetlenül attól, hogy a másiknak ez jó vagy nem.
2012. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Igen,kialakulhat később,és ezek a házasságok általában véglegesek.Mert nem unják meg egymást a 4-5 év próbaházasságban.

Nagyon sok országban még mindig így működik,és nem hallasz válásokról.

2012. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Egyesek nagyon kihegyezték a pénz szót. Ha a házasságban csak ez játszana szerepet, akkor nem mennék hozzá senkihez. Tehát még egyszer kiemelem, mert úgy látszik ez nem volt tiszta: A szempontok közt nem csak a pénzt értem! Szempont pl, hogy nagyon sok dolgot együtt megtudnánk valósítani. Nem vagyok pénzhajhász, hogy eltartassam magam valamivel, mert egyedül is menne, de mint már említettem együtt több mindent megvalósíthatnánk, elérhetnénk ebbe beleértem a gyerekeket is. Tehát kölcsönös dolgok lennének.

Nos, igen a család életében szerepet játszik a pénz is. Hazudik aki azt mondja, hogy nem, de nem kizárólagosan.

A kérdésem célja pontosabban, ha nem lett volna érthető: Ha minden egyéb meg lenne, de szerelem nem biztos, akkor belemennéttek-e?

Köszönök minden választ, véleményt. Nem pontoztam le senkit, ezután se fogok.

2012. febr. 10. 11:09
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk sok ilyen van a családba.Rendezett körülmények,számít, hogy a házasulandók honnan jöttek és mit tudtak beleadni a közös életbe.(minimum lakás és kocsi).Szeretik egymást,kedvesek,rendesek megbízhatóak,de a szerelem nincs meg.Mégis gyermeket vállaltak és rendesen élnek:)))
2012. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

azért vonz testileg, ugye? akkor igen. Főleg 30 körül. Viszont ehhez az kell, hogy biztos legyek magamban, a másikban, ha véletlenül jön a nagy szerelem, amikor már házasok vagytok, egyikőtök se bolonduljon meg és hagyja ott a másikat a szerelem miatt.


32N

2012. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azt hiszem.

Nem tudnék.

2012. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha egyébként jól kijövök az illetővel, és van lehetőségem megismerni (azaz adott esetben nem egy erőszakos, iszákos vadbaromhoz mennék hozzá) van közös érdeklődésünk, azonos gondolkodásunk, akkor igen, szerelem nélkül is belemennék. De mivel a testiség így nem kerülhet szóba, azt meg nem tűrném, hogy más nő ágyában megfordul, így valószínű hamar tönkremenne a dolog, ha neki testi igényei is vannak.
2012. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
Sok mindent nem tudunk a kapcsolatotokról.Jó,nincs szerelem,nincs nagy lángolás,de akkor mi van? Barátság,tisztelet,kedveskedés,odafigyelés,vonzalom,egyáltalán van köztetek bármilyen kapcsolat,ami férfi nő között szokott vagy megbeszéltétek,hogy összeházasodtok,mindenki hozza,amije van,pénzt,házat,autót,méhet,péniszt és csináltok belőle valamit,amit úgy hívhatunk közös élet?
2012. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%

Hmm, érdekes kérdés, tulajdonképpen igen, belemennék. Ha minden el lenne rendezve, és ahogy te is írod, hogy segítenénk egymás előbbre jutását, akkor bevállalnám. Hátha átalakul szerelemmé az érdek. De ha teljesítettük egymás érdekeit, akkor meg simán akár el is válhatunk.


Igen, belemennék :)))

2012. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!