Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete menyecske ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete menyecske ruha?

Figyelt kérdés
barátnőm, fellelkesülve, h férjhez megyek adott egy fekete szatén koktélruhát. gyönyörű, de anyu szerint ne legyen fekete. én habozok. a ruha tetszik, a barátnőmet sem akarom megbántani, anyagilag is jól jönne, de anyunak is igazat adok...
2012. jan. 16. 13:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
98%
Nem lehet piros szaténövvel "menyecskésíteni", vagy valami egyéb piros kiegészítőt rávarrni?
2012. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

milyen a ruha? vegyél fel hozzá piros ékszert, meg cipőt, és kész!

én is feketében leszek, piros cipő+ékszerrel. pl.:

[link]

[link]



régen is húztak feketét menyecskének:

[link]

2012. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kaptam tőle cipőt is, ami fekete szandál, plusz ezüst ékszerszettet. én is arra gondoltam, hogy veszek fel hozzá a fekete öve helyett 1 pirosat és veszek 1 piros virág brosst pl. köszönöm szépen, sokat segítettetek!
2012. jan. 16. 13:34
 4/16 anonim ***** válasza:
3%

Ezt nem értem, mire vennéd föl? Nyilván nem ebben házasodsz.

Alkalomadtán pedig biztos jól jön.

2012. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
utolsó, te elolvastad a kérdést???
2012. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
13:34 el, de valószínűleg nem értem a helyi kulturális szokásokat. Felvilágosítanál?
2012. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link] ilyesmi, csak az öve is fekete, amit lecserélek pirosra. köszönöm még egyszer.

igen, nem érted a kulturális szokásokat. éjfélkor illik átöltözni a menyasszonyi ruhából menyecske ruhába, ezzel fejezi ki a nő, hogy már férjes asszony. a férj is lecseréli a fehér inget és öltönyt vmi színes ingre és lazább szerelésre. bár szeirntem nincs az országnak oyan tájegysége, ahol ez ne így lenne :)))))

2012. jan. 16. 13:42
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Mindig tanul valami újat az ember. Eddig azt hittem, a menyecskék azok a kifejlett példányok, akik még nem is menyasszonyok.
2012. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Azok az emlősök, akik házasodnak, már kifejlett példányok, de látom, te megálltál az egyedfejlődésben.
2012. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, de megfelelően magas szinten álltam meg :)
2012. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!