Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sellő fazonű menyecske ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sellő fazonű menyecske ruha?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha sellő fazonú menyecske ruhát veszek, azt utána el tudnám adni menyecske vagy koszorúslány ruhának?
2011. febr. 14. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Biztos! Bár ez a fazon csak a nagyon vékony, jó alakú lányoknak áll jól...képet nem teszel fel róla?
2011. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

csak nagyon vékony és megfelelelö alaku lányoknak való, söt magasnak is kell hozzá lenni.

a másik hogy nagy táncot nem lehet benne ropni.

2011. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy


[link]

2011. febr. 14. 11:02
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt már esküvőm. Elég nagy, széles menyasszonyi ruhám volt! Eszembe sem jutott,hogy menyecske ruhának is hosszút és abroncsosat válasszak. Ahogy írták is már, elég nehéz benne táncolni. Imádtam a ruhámat, de megváltás volt, amikor átöltözhettem!

De egyébként szerintem el fogod tudni majd adni. Ha más nem, valaki megveszi báli ruhának!

2011. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az első ruha inkább 'A' vonalú, a második a sellő... de nem is ez a lényeg. El tudod adni lehet, de az is lehet, hogy nem :) hát ezt nem lehet előre tudni. Használt ruhát én nem vennék meg mástól, de ki tudja, lehet, hogy valaki igen. Ha felteszed utána a vaterára valószinüleg el fog kelni.
2011. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezeket azt hiszem trombita szabásnak hívják,de mindegy is.Szerintem eladható.
2011. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én sem akartam hosszú menyecske ruhát,

DE sajnos nem tudok dönteni, a nagy abroncsos és az ilyen fazonú ruhák között, ezért az egyik ilyen a másik olyan megoldásban gondolkodom.

2011. febr. 14. 11:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el tudod adni majd.

Én ragaszkodni fogok a hosszú és nagy abroncsos menyecskeruhához is, nekem a legkevésbé sem kényelmetlen, még igazi fűzőt is húzok alá (szívem szerint naponta ilyen ruhákba járnék, mint 150 éve, nem nadrágba, rövid szoknyába), felénk amúgy sem szokás a rövid, pöttyös/koktél/magyaros menyecskeruha, rövid ruhát bármikor húzhat az ember, táncolni meg ugyanúgy lehet hosszúba is.

2011. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek a ruhák! Szerintem is el fogod tudni adni, ha valóban szeretnéd.:-)
2011. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, én is így tipródtam a fazonok között! :)

De ha adhatok egy tippet, szerintem ez a fazon a szebb és a divatosabb, és nem a nagy abroncsos. (a nagy abroncs szerintem kövérít - bocsánat ha valaki máshogy látja) Sokkal fiatalosabb, frissebb ez az fazon, én ezt választanám menyasszonyi ruhának, és menyecske ruhának pedig valami elegáns de nagyon szép, és "dögösebb", tehát rövid ruhát, amiben tetszel a párodnak, és amiben könnyen tudsz mozogni. Egy megváltás lesz a menyasszonyi ruha után.

2011. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!