Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az ilyen vagy egy picivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen vagy egy picivel vékonyabb test alkatú nőknek milyen menyasszonyi illetve menyecske ruha állna jól?

Figyelt kérdés

Már egyszer feltettem a kérdést csak volt jó a link!Remélem most jó lesz!

[link]

[link]


2011. jan. 28. 15:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*nem
2011. jan. 28. 15:55
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

[link]


[link]


[link]


[link]



Ezeket nem stílus, inkább fazon szerint gondoltam, később még keresek bővebben, most mennem kell

2011. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]


picit sok lett:p

én személy szerint úgy vagyok vele, hogy attól, hogy valaki nem csont sovány, tehát kicsit molettebb, attól még nem kell eltakarnia magát, gondolok itt pántos ruhákra és stb.. egy pánt nélküliben is gyönyörű leszel szerintem!:)


22L

2011. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ilyen alakkal nagyrészt bármit felvehetsz, ami tetszik! Nőies alak, egy fűzős ruhával nagyon szépen formálni lehet a derekat, hasat..:) Én a helyedben kerülném a hatalmas fodrokat, masnikat, mer erősíti az embert!
2011. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
És akkor mit zavar téged?? Nem nézed meg, nem válaszolsz és ennyi!!! Ő csak tanácsot szeretne kérni, semmi okod nincs rá, hogy így viselkedj vele. Ha nem érdekel valami akkor nem nézed meg.
2011. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Igazuk van!

Ha nem tetszett a kérdés, akkor minek olvastad el, és mi a francért okoskodtál bele?

Mindenki azt ír ki amit akar!

Hát bocsásd már meg neki, hogy készül a saját esküvőjére!

Ha letörlik ezt a kérdést, majd kiírok helyette egy másikat ne aggódj!

Én meg téged jelentettelek!

Te vénlány!

2011. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Attól, hogy jelentetted, te hülye, még nem azt jelenti, hogy le is szedik. :) Mivel nincs a kérdésben semmi elfogadhatatlan...szerencsétlen...
2011. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Tujátok ezen az oldalon nem lehet úgy feltenni egy kérdést hogy hülye parasztok ne kössenek bele valamiba!

Nem is értem minek olvassa el egy ilyen ember az esküvő kategóriában a kérdéseket!

Ha értelmesen elolvastad volna a kérdést akkor tudnád hogy azért írtam ki megint mert nem volt jó a link!

Nem tetszik nem nézed meg és kész!

Te tuti egy vénlány típus vagy és fáj ha valaki boldog,de jobb is mindenkinek ha ilyen stílussal az is maradsz!:S:S


Innentől kezdve csak normális válaszokra vagyok kíváncsi!

2011. jan. 28. 17:17
 9/20 A kérdező kommentje:

*tudjátok

*valamibe

2011. jan. 28. 17:19
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

második vagyok megint! Mi az, hogy úgyis el fog válni a kérdező? Na ezen már komolyan elnevettem magam!:D

Egyértelműen csak húzni akarod a kérdezőt, mert parnyák vagy és mindenki leszólt téged!

vagy esetleg Búza vagy, hogy egy esküvői ruhás kérdésre válaszolgatsz? értem már, csak álca ez a fene nagy leszólás, te is épp ruhát keresel magadnak drágaság....:D:D:D:D


22l

2011. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!