Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az ilyen vagy egy picivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen vagy egy picivel vékonyabb test alkatú nőknek milyen menyasszonyi illetve menyecske ruha állna jól?

Figyelt kérdés

Már egyszer feltettem a kérdést csak volt jó a link!Remélem most jó lesz!

[link]

[link]


2011. jan. 28. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
egyébként, hogy tetszenek a ruhák kérdező? Amiket linkeltünk a többiekkel, azok közül melyik stílus/fazon áll közelebb hozzád?:)
2011. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

hihetetlen, hogy te még mindig itt pofátlankodsz:D:D

de nem baj, mert hülyét csinálsz magadból, és legalább jót nevetünk. hihihihih:D:D:D:D

2011. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Hihihihiih :D :D :D Ez de szánalmas volt :D Szerintem most inkább idegbeteg vagy mint nevetsz :D
2011. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Ezek nagyon tetszenek!

Köszönöm!

Ha te fiú vagy én sem értem mit keresel itt?Tuti igaza van az egyik válaszolónak biztos te is ruhát keresel!:D

És te azt honnan veszed hogy én fogok válni?

Az én párom nem olyan p*cs mint te!:S:S

2011. jan. 28. 18:10
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy szánalmas vagy. És nem azért, mert esetleg meleg vagy, hanem mert nincs jobb dolgod, mint itt cseszegetni a kérdezőt.

Ha nincs kivel vagy mivel jobban eltöltened az időt, az szánalmas.

2011. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

nekem meg az a véleményem te elmeroggyant barom, hogy azért vagy itt, mert vagy nem fiú vagy, és csak irigy vagy, mert téged senki nem akar, és itt éled ki magad, vagy tényleg fiúnak látszó lény (légy) vagy, aki csak azért van itt, mert nincs akit k*rogasson, a gumibaba meg lemerült. a f*kad meg túl kicsi, hogy azzal játssz. bocsi, de ez a véleményem. na csá.


Kérdező: tuti gyönyörű leszel bármit veszel fel:) sok boldogságot:)

2011. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hogy te mekkora egy f*sz vagy!

Mi lenne ha eltakarodnál innen?

Szerinted valakit érdekel a véleményed?Mert engem nem!:S

Már elmondtam hogy a párom nem olyan p*cs mint te!:S

De azt még mindig nem értem mit keresel itt ebben a kategóriában ?

Tudod mit ne is válaszol inkább!

2011. jan. 28. 18:35
 18/20 anonim ***** válasza:
82%
halljátok, komolyan kérek mindenkit, hogy ne reagáljuk le ezentúl ennek az illetőnek a kommentjeit. tetszik neki, hogy ugrunk arra, amiket ír. NE válaszoljatok neki, és úgyis megunja. te is nézd levegőnek kérdező:)
2011. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ugyanilyen alkat vagyok, mint amilyen te lehetsz. Szerintem ilyenek állnak jól nekünk:


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem arra vigyázz, hogy csinos legyen a felsőrésze (fűző-párti vagyok), ne legyen egyenes vonalú a szoknya része a ruhának és legyen valami a karodon! :) Engem egy kissé zavar magamon a vastag felkarom, nem tudom, hogy a tiéd milyen, de nem ajánlom a pánt nélkülit és a sima pántosat sem, inkább valami csipkés felső rész legyen, az nagyon szép! :)

2011. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok csontsovány, telt homokóra alkatom van, de minden vágyam egy sellő fazonú ruha. Szerintem egy acélmerevítős fűzővel, amiben a derék még karcsúbbnak tűnik, eszméletlenül nőies és szexi egy pisit husisabb nő^^

(Persze nekem az még odébb vanT.T)

2011. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!