Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lefujjam az eskuvot? Te, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefujjam az eskuvot? Te, hogy dontenel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy eleg szanalmas, hogy itt teszem fel ezt a kerdest,holott meg csaladtagok se szolhatnanak ebbe bele. De baratnoim nincsenek es senki,akivel megoszthatnam,es ugy erzem mar megfulladok. A tortenetem annyi,hogy megismertem egy amerikai ferfit, akivel egyutt eltunk Nemetorszagban 1evet, 2 honapja kint vagyok vele Amerikaban. Az orszagert sose rajongtam, csak miatta jottem ki. Nekem Nemetorszagban mar egy kialakult eletem volt, egyetemre jartam,amit miatta hagytam ott, hogy majd itt ujra felvetelizek es sorolhatnam. A munkahelyemen is felmondtam,es mivel barataim sincsenek mar semmi sem kot oda. Eskuvo elott allunk,ha nem vesz el, nem maradhatok itt. Nem erdekhazassag ezt most leszogeznem! Viszont a mai gazdasagi helyzetben, ha O otthon akar elni, mashogy nem megy. Tehat mi nem jatszthatjuk el azt, hogy 1-2 evig meg "csak" parkapcsolatban elunk. Kicsit ugy erzem neha meg,hogy fiatal vagyok az eskuvohoz, a csaladjat se csipem,ok se engem. Oke a csaladot nem ismertem korabban, de valahogy most az o rigojait is hamarabb eszreveszem,mint korabban,pedig higyjetek el nem elso szora mentem ki, 1eve eltunk egyutt,de mar 2eve ismertuk egymast. Lehet megijedtem? Most tenyleg mindent a legnegativabban latok, korabban ez miert nem volt? Nemetorszagba mar nem mennek,mert meg egy olyan munkam egyetem mellett nem lesz, mint ami volt,igy nem tudom fedezni. Akkor mehetnek haza, ahol mindent kezdhetnek elolrol,es ennek tetejebe mivel tudom, hogy szeretem egy ido utan o is hianyozna. Teljesen ketsegbe vagyok esve.:( Most valahogy ugy erzem korai az eskuvo, anelkul viszont gyakorlatilag mindent elveszitek es 2 szek kozul a padlo ala esek. Tudom,en voltam a hulye,valahol kicsit mar megbantam,ez nem jo jel, de akkor tenyleg ez volt a legjobb megoldas,ezert valahol meg nem. Mert maganyos voltam nelkule. Most ugy tunik mintha egy hulye lelkibeteg tini lennek,aki csak kapkod. Pedig nem igy van, Nemetorszagban errol honapokat beszelgettunk, mindennek utana jartunk,hogy tudnam leghamarabb az eletem ugy elni, mint korabban(angolul nem tudok olyan jol,mint nemetul,kapcsolat felvetel az egyetemmel stb.) Viszont ugy nez ki kicsit kihat ram,hogy "kiszolgaltatott" lettem, mert most csak nyelvkurzusra jarok,es en is olyan lettem,mint egy idegbeteg. Nem ertem, mindent atbeszeltunk, de valahogy megis... Egyebkent talan azert is vagyok ilyen, mert eddig semmi se jott oszze,pl. nelkulem dontott hol fogunk elni,pedig nem igy volt megbeszelve,de szerinte most itt talalt megfelelo munkat,elsore elfogadta,es hat nekem meg mind1 hol lakom amig nem jarok egyetemre. Ami igaz is,de anno ilyeneken nem akadtam ki,mert nem vagyok gyerek,fel birom fogni, hogy az a mi erdekunk,hogy minel elobb munkabaalljon,csak valahogy elkezdtem rettegni,mi van ha mas se fog osszejonni. Az elso benyomas is negativ volt (orszag,csalad,minden)
2012. jan. 2. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát én lefújnám a helyedben.

Egyetlen pozitív (az se egészen) a barátod, és minden más rossz. Ebből nagy bukta lesz, ha beleugrasz.

2012. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem vagy könnyű helyzetbe az biztos. Bizonytalan vagy, szereted Őt szerelemmel? Mert talán akkor ilyen dolgokon nem akadnál ki. Persze igazad van ennek ellenére, de ha nem érzed úgy, hogy letudnád éli az életedet Pl: abban az országban, vagy bármi más tényező miatt, akkor sztem inkább most legyen vége, mint mondjuk 4 év múlva 2 gyerek mellett. De ez csak az én meglátásom, amúgy szívesen beszélgetek veled, ha akarsz írj privátba
2012. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
hát...öööö..szerintem ha ilyen kételyeid vannak akkor igaen gondold meg szerintem...és nem ciki lemondani egy esküvőt nem hinném hogy te lennél az első és az utolsó...mennyi idős vagy amúgy és amerikába merre fele éltek?
2012. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak megijedtel a valtozastol es az ismeretlentol, es rohannal vissza a megszokotthoz, ami a konnyebb megoldas lenne. Szerintem ha tenyleg szereted a parod akkor csak az erdekeljen, hogy vele vagy, az orszagot meg majdcsak megszereted :) Foleg ha elkezdesz egyetemre jarni, akkor lehet, hogy koltoznotok is kell, es egy sokkal jobb varosba kerulsz. Hidd el, hogy van akinek pl texas a pokol, masnak a hegyvidekek, megint masnak california, megint masnak a keleti partvidek... Mert ezek mind mas es mas helyek, olyan, mint ha europaban elnel egy masik orszagban. Nem lehet altalanositani, minden allam egy "kis orszag", a maga sajatsagaival, es meg kell talalnod azt, hogy te mit szeretsz es mit nem. Egyebkent ha szeretted nemetorszagot akkor en a helyedben eszak-keletre mennek.
2012. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy megijedtél de az is lehet hogy tényleg le kellene fújnod...szerintem ezt neked kell érezned hogy mi a helyzet tulajdonképpen...azt csak érzed hogy igazán szereted e azt az embert vagy vele tudod elképzelni az életedet...
2012. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit nyugodj meg és próbáld átgondolni a helyzeted. Ha lefújod az esküvőt, haza kell jönnöd, mivel máshol nem tudnál megélni, magadat eltartani...itthon egyedül lennél, keresni kéne munkát, megélhetést...

Ha hozzámész, hamar belejössz a nyelvbe is, kereshetsz te is munkát, aztán kereshettek olyan helyet együtt ahol te is szívesebben laksz. A családdal gondolom nem heti rendszerességgel tartjátok a kapcsolatot. Kívánom neked, hogy jól alakuljon minden!

2012. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy vannak a jogszabályok,de nincs rá lehetőség h visszagyere európába, és aztán megint visszamenj turista vízummal?az 3 hónap, annyi idő alatt azért el tudod dönteni h mit akarsz.inkább vegyetek fel kisebb kölcsönt ha nincs keret most a repjegyre,de csak azért hogy maradhass ne menj hozzá.ém is éltem kint pasi miatt franciaországban.se barátok,se meló,ahogy neked is,én is begőzöltem,de én hazajöttem, már itthon vagyok három hete,és bizony sok mindent máshogy látok,átértékeltem a dolgokat,ha visszacsinálhatnám máshogy csinánék sok mindent.próbálj meg hazajönni egy kis időre, és utána meglátod majd.engem meg szerettek a rokonai,de az édeskeveset számít,mert neked az a bajod sztem h nem tudsz kihez szólni, nem tudsz elmenni lazítani egyet a barátokkal,ahol akár a párodat is szidhatod kicsit.kellenek az ilyenek,csak akkor jössz rá milyen fontosak ha nincs rá lehetőséged.sztem próbálj meg hazajönni pár hétre
2012. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én már csak azért sem mondanám le mert én onnan biztos nem jönnék haza a bizonytalanba ide magyarországra ahonnan mennek el az emberek és máról holnapra él a legtöbb ember...jól gondold meg mit csinálsz,nem mondom hogy amerikában kolbiból van a kerítés de ennél minden jobb lehet ami itt van,ott kint meg kitudja hogy alakul az életed..ennél jobban az biztos mint ahogy itthon alakulhatna szerintem.
2012. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Gondold még át, végülis azt írtad, szereted. Ez a lényeg!
2012. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én nem érzem ekkorának a problémát:

Vele akarsz élni, csak nem vagy benne biztos, hogy ott? Esetleg attól félsz, hogy a számodra negatív körülmények idővel tönkreteszik a kapcsolatotokat is?

Ugyanakkor az a gondod, hogy ha lefújod az esküvőt, akkor nem maradhatsz és hiányozna ő, mivel szereted.

Akkor most leírom, miért nem érzem én ekkorának ezt a gondot: nem terveztetek még gyereket, csak össze akartatok házasodni, nem? És ha néhány év múlva úgy érzed, "nem ezt a lovat akartad", akkor mi van? Akkor a papír, amit aláírtatok ott fog tartani? Ne történjen ilyen, legyetek örökké boldogok, de ma már egy házasság nem feltétlenül rablánc...

Én azt mondom: ha most azt szeretnéd, hogy vele maradhass, és még próbálkoznál vele, hogy bírod-e az ottani életet, akkor házasodjatok össze. Ha minden jól megy, sikerülni fog és boldogok lesztek, ásó, kapa... :) Ha meg nem, akkor meg azt is megbeszélitek és ha tudtok máshol élni, megintcsak ásó, kapa..., ha meg a kapcsolatotok mégse az, amiről álmodtál, akkor lelépsz, mi tart vissza? A papír?

Csak azt akarom ezzel mondani, hogy nem egy visszafordíthatatlan döntés, amit meghozni készülsz, bár jó esetben sosem akarjátok visszacsinálni :)

Sok boldogságot! :)

2012. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!