Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az nagyon gáz ha nem veszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha nem veszem fel a férjem nevét, hanem maradok a lánykori nevemen? Hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 15:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

rengetegen ezt teszik. már inkább az a rika, aki felveszi.

én felvettem, mert régimódi vagyok ilyen téren, és ha már egyszer férjhez mentem, akkor annak rendje és módja szerint tegyem. Ezért felvettem.

2009. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, anyám sem vette fel apám nevét.
2009. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Egyálltalán nem gáz. Én fel is vettem a nevét meg a sajátomat is megtartottam.
2009. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Én is felvettem a magamé mellé... el is váltam... cserélhettem az összes igazolványt brrr...
2009. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz! Én sem vettem fel anno 10 éve, sőt nálunk egyik tesóm se!
2009. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is feltettem ezt a kérdést :) Mivel úgy láttam, hogy a férjemet kicsit bántotta. Azóta persze megértette, hogy ez nem ellene irányult. Nyugodtan tartsd meg a lánykori neved, nem fog senki hülyének nézni. Csak begyöpösödötték:))

Kicsit néha furcsa lesz, mert pl leányanyának néznek de ne törődj vele:)

2009. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy te jobbnak érzed, tedd úgy.

Én nem vettem fel, mindenki így ismer lánykori néven. Aki meg kettőnket ismer, azok meg tudják, hogy összetartozunk. Akik meg nem ismernek, azoknak meg mindegy.

2009. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz. En sem fogom felvenni a parom nevet, mert a munkambol kifolyolag sok helyen megjelenik a nevem, es egyreszt nem akarom mindenhol levaltani, masreszt igy rovid, tomor.
2009. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
96%

Én is megtartottam a saját nevem,nem érdekelt ki mit szól hozzá!

Most külföldön élek és sokan nem értik,hogy miért nem egyezik a nevünk a férjemmel.Mindig el szoktam nekik magyarázni,hogy nálunk Magyarországon így is dönthetek. :-)

Nekem így volt a legjobb,örülök,hogy nem vettem fel a férjem nevét.

2009. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem azért nem akarom mert nem szeretném,csak most csináltattam új személyit,és most mindent kicserélni újból.Meg nem olcsó jogsi,adó,tb,lakcím,taj és mire végigjárok mindent....

Na lehet az anyakönyvvezető majd néz rám mint borjú az új kapura!!

2009. máj. 19. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!