Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az eskuvo utan tudok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eskuvo utan tudok meg a lanykori nevemen utazni vagy rogton uj utlevelet kell csinaltatnom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudsz, miért ne tudnál?Ha nem változtatod meg az irataidat akkor simán.
2009. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudsz. Ha a személyit átírattad már, akkor viszont érdemes hamar a többit is, hogy ne legyen kavarás. (Bár az útlevél önmagában is elég, így azzal is ki lehet húzni sokáig.)
2009. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most voltunk nászúton, nem csináltattam új útlevelet.Semmi gond nem volt,utazz nyugodtan!
2009. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
addig nincsen gond, míg nem olyan helyre utazol, ahova vízum kell. mert annál már jobban megnézik ki vagy mi vagy. ott fontos, hogy minden irat ugyanazon a néven szerepeljen, mert nem fogod a vízumot megkapni. a többi esetben nem foglalkoznak vele nagyon, de azért úgy az igazi, ha egyiket sem változtatod meg egyből. inkább ha hazajöttél, akkor kezd el az átiratásokat!
2009. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fél évvel a házasság kötés után sem csináltattam meg az irataimat, mert tök sokba kerül. Horvátországba mentünk. Átengedtek és vissza is. Lényeg, hogy egymással egyezzenek az iratok, ne legyen egyik átírva másik nem.
2009. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!