Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szüzen házasodtál? Erény ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzen házasodtál? Erény ez még manapság?

Figyelt kérdés
IGEN/NEM, érvek/ellenérvekre lennék kíváncsi.
2009. máj. 18. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem a ferjem az elso, de nem vartunk az eskuvoig, pont felevesek voltunk, biztosra vettuk, hogy ez most mas. 1 evvel kesobb volt az eljegyzes, majd 2 evvel kesobb az eskuvo.

Nekem szamit, legalabbis annyira, hogy heccbol, bulibol, vagy csak azert, mert 21 vagyok, nem tudtam volna valakivel egyutt lenni.

Nem itelem el a hazasseg elotti szexet, egy komoly kapcsolathoz hozzatartozik (mar ha mindketten akarjak), engem csak a szorakozos, mindenki mindenkivel szex zavar, erzelmek nelkul.

Es az, hogy nem jo a szex, komoly problemakhoz vezet a hazassagban? nem hiszem, hogy valook, ha ket ember szereti egymast, akkor van turelem es megertes is. es sok-sok gyakorlas;)

2009. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Hülyeségnek tartom. A szüzesség nem egy nagy dolog.

25 éves vagyok, házasság még meg sem fordult a fejemben, még élni szeretnék és rengeteg mindent kipróbálni. Talán tartogatnom kellett volna a szüzességem 35 éves koromig ha én csak akkor akarok férjhez menni?

2009. máj. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
nem, viszont a férjemnek adtam oda a szüzességem..csak épp még az esküvő előtt. :)) rajta kívül nem létezett, nem létezik, és nem is fog más férfi létezni számomra.. amúgy nem biztos, hogy praktikus szüzen megházasodni..eszményileg persze szép és jó, de mi van ha esküvő után kiderül, hogy végképp nem illik össze szexuálisan a két ember? a JÓ szex pedig fontos egy JÓ párkapcsolathoz...
2009. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szexuális probléma mindig adódhat. Akkor is, ha a házasság előtt tök jól ment minden. Fontos a szex, de nem az visz át a válságon. Nekem tetszik a szüzen férjhez menés, de annyi-annyi egyedi sztori van. Én pl. 33 évesen feküdtem le először valakivel, addig nem úgy alakult, és nem volt jó szex nélkül, de csak a szexért nem akartam, és amúgy abszolút felvilágosult voltam.
2009. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
23:37-es: Mintha én írtam volna a válaszodat! Én sem szűzen mentem férjhez, de a férjem volt az első és egyetlen, akivel szeretkeztem/ek. A válasz 2. felével is teljesen egyetértek! Nem a szex minősége határozza meg a házasság minőségét, másrészt ezek tanulható dolgok, harmadrészt pedig akit szeretsz, azzal úgyis nagyon élvezed.
2009. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
És az a baj, h ezzel a cipő hasonlattal sokan jönnek, de sajnos másik oldalról is igazuk van: úgy váltogatják a szexpartnereket, mint a cipőt (nem adidas, kínai!)
2009. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Én az egyik cipős hasonlatos vagyok. Utolsó, nagy hülyeséget mondtál. Atttól hogy neked nincsenek tapasztalataid csak egy férfival, nem kell mindenkire ráfogni, hogy ész nélkül kefél.Mint mondottam öt férfival volt dolgom. Mi ebben a borzasztó sok? Ja és igen, a minőségre adok, nem a mennyiségre. Hogy maradjak a kínai cipős hasonlatodnál.
2009. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Valaki azt írta nem nagy dolog a szüzesség,hát szerintem igenis az,ennek ellenére én se mentem szüzen férjhez én nem csak egy férfi volt eddig az életemben.

Ha elsőre megtaláltam volna az igazit biztos kitartok mellette és nem próbáltatom fel magam mással is,hátha a 2. jobb az ágyban.

És a jó szexet,az összhangot valóban tanulni kell és jóvá tenni a szexet,de az a legjobb,amikor két ember már az első pillanattól "egy".

A kérdésnél maradva én nem mentem volna szüzen férjhez,pedig az első barátom biztos benne lett volna.

2009. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!