Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szüzen házasodtál? Erény ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzen házasodtál? Erény ez még manapság?

Figyelt kérdés
IGEN/NEM, érvek/ellenérvekre lennék kíváncsi.
2009. máj. 18. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Szüzen házasodtam 23 évesen, és hihetetlen jó érzés, hogy a férjem az első és az utolsó az életemben!:)

Szerintem nagy erény még ma is, vagy legalábbis annak kéne lennie!

2009. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Szia!!

Én 32 vagyok,és még nem vagyok házas,mert eddig nem találtam meg a megfelelő "férjet" magamnak!De gondolom feltételezhető,hogy ennyi idősen már valaki nem szűz!!

Én csodaszép dolognak tartom abban az esetben,ha valaki ezt fontosnak tartja,ha mélyen vallásos,vagy a nagyon ritka esetek közé tartozik,hogy 20 évesen megtalálja élete párját!És itt jön az én ellentmondásom,ezért elnézést is kérek!Mert amellett,hogy szép dolognak tartom,én magam soha nem mentem volna szüzen férjhez!Az eddigi életem során több szexuális kapcsolatom volt,és egy-kettő hagyott kívánni valót maga után!Persze biztos voltak olyanok,akik velem sem voltak megelégedve...de gondolj bele,milyen lett volna,ha az első ilyen "rossz" élményhez hozzámegyek,és egy utána az indokom a válásnál a nem kielégítő szexuális kapcsolat?Nekem nagyon rizikós lett volna,de ezt mindenki saját maga dönti el! :)

2009. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Én meg úgy vagyok vele, mivel Ő az első, nincs is viszonyítási alapom, teljesen jó:)És ha lenne is valami gond, ott az egész életünk, hogy összecsiszolódjunk ilyen téren.Amúgy meg a szex nem minden, fontos nagyon, de nem minden.Szerintem nem kell szexelni ahhoz, hogy kiderüljön az ember számára, hogy ki a tökéletes társa.(első voltam)
2009. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Asszonykám 18 sem volt még, mikor összeismerkedtünk. Szűz volt, amit nekem adott ajándékba. :) Én mindig mondtam neki, hogy addig kell élni, amíg lehet: Ha 30-pár évesen megszületik a gyerek, nem hogy nem akarok válni, de ha megtudom, hogy megcsal, illetve bármilyen módon veszélyezteti a gyerek "családban való létét" Azonnal elválok, és elveszem tőle a gyereket is. Élje ki magát, próbálja ki, milyen egy másik férfival, vagy amit akar, bulizzon, ÉLJEN!!!! De ha családot alapítunk, nem lehet félrelépés, félrekúrás "nem is éltem-szindróma"... Mindehhez tudni kell, hogy (nagyon)fiatal srác koromban ilyen nők voltak a barátnőim, akik bulizni akartak, dugni ájulásig, részegnek lenni egyszer-egyszer hivatkozva arra, hogy szüzen mentek férjhez, hamar jött a gyerek, "nem éltek semmit" "nem próbáltak ki semmit"... valahol igazuk van, de a pótlásnak nem ez a megfelelő módja.

Ma, mikor a kedvesemmel már elértük azt a bizonyos "30egynéhányat" (ő 31, én 33 leszek) mindenben benne vagyunk, nincsenek egymás előtt tabuink, és úgy nézzük, hogy még ebben az évben céllövölde lesz, jövőre pedig jön a baba. Nos, ezek után mit mondtok?

2009. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem voltam szűz az esküvőn, sőt, a férjem a negyedik férfi az életemben, és nem bántam meg, hogy tapasztaltan kerültem a házasságba. Nem hiszem, hogy a mai világban a mi kultúránkban ilyen szinten számítana még a szüzesség. Persze vannak olyan népcsoportok (pl. a cigányok egy része, vagy a muszlim vallásúak, illetve az ortodox zsidók), ahol a mai napig vérre menő és élet-halál-kérdés, hogy a menyasszony szűz legyen az esküvőn. Ezzel semmi mást nem akarnak elérni, mint hogy bebizonyítani, hogy a házasságból születő gyerekek a férjtől vannak. De most őszintén: ha valaki meg akarja csalni a férjét, az így is megteszi, tehát a szűz menyasszony nem biztosíték arra, hogy később sem lesz mással az adott nő.

Szóval én egyáltalán nem tulajdonítok ennek a szüzesség-mizériának ekkora jelentőséget. Inkább legyen a nő (és a férfi - bár a kettős mércét elítélem) tapasztalt, mert a rossz nemi élet megmérgezi az egész házasságot.

2009. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Az első vagyok,és a második válaszolónak üzenem:szerencsés lány vagy,és örülök neki,hogy vannak,akiknek így alakul!Én is azt írtam,hogy nagyon sokra tartom és becsülöm ezeket az embereket,nekem sajnos nem jött be a dolog... de én nem is bánom,hogy nekem így alakult!!Azt azért még leírom,hogy ugyan nem minden a szex,nagyon fontos a lelki kapcsolat,de sajnos,ha az ágyban nem működik a dolog,akkor az a lelki kapcsolatot tönkreteheti!!Valóban nem minden,de nem elhanyagolható!!Szép napot nektek! :)
2009. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Aszzonykám 18.....vagyok. Még egy szó. Valaki szüzen megy férjhez, de nem jó neki az ágyban... és máshol sem... Akkor mi jön??????? Megmondom:


A keserűség... a lemondás... a nem kellek senkinek...


Én azt mondom: Cipőt mikor veszünk, felpróbáljuk, hogy nem nyom é :))) Kicsit járkálunk benne... és ha nem, akkor megvesszük... Ennyi.

2009. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem. És jól van ez így. Van viszonyítási alapom, tudom, hogy a párom a legjobb. Nem pedig az eskövő után 10 évvel jövök rá, hogy hoppá nem éltem!
2009. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Aki akarja tartogassa, mindenkinek magánügye. Picikét túl van misztifikálva ez a szüzesség dolog, nem kell ekkora jelentőséget tulajdonítani neki. 28 éves vagyok, a férjem az ötödik az életemben. Követem a kipróbáljuk a cipőt, nem szorít e, elvet. Nem veszek zsákbamacskát, nem kínlódok egy kapcsolattal , ha nem megy a szex.
2009. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

En ket eve vagyok a parommal es o nekem az elso...bizom benne hogy az utolso is:)

Keves ember van aki szuzen megy ferjhez manapsag,de amugy ezt szep dolgonak tartom ha valaki "kitart". Annak ellenere egy-ket elozo kapcsolat nalam meg belemegy, ha a felvilag megjarta akkor mar nem

2009. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!