Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit érdemes adni, ami nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes adni, ami nem túl elcsépelt?

Figyelt kérdés
A húgom most megy hozzá egy norvég fickóhoz, az ő hazájában fognak élni, tehát egy hűtőszekrényt nem szeretnék repülővel szállítani, valami olyasmi kellene,ami nem foglal sok helyet,és nem túl közhelyes. Sokat nem tudok róluk, a húgommal nem sokat beszélgettem, mivel nem az a tipikus fecsegő nő. Annyi biztos,hogy céltudatos,elég komoly. A pasi nem szegény,tehát ilyen 50eurós ajándékutalvány kétlem,hogy feldobná őket. Templomi esküvőt nem tartanak, és mulatságot sem, de mégiscsak a húgom. A másik gondom,hogy sokat nem tudok a norvégokról.....lényegében semmit. A húgom most elkezdi a gyógyszerészeti egyetemet is majd Norvégiában,és vele párhuzamosan babát szeretnének, gondoltam ezért valami ilyesmit veszek neki. De férfiként nehéz választanom,valamint anyum azt mondta inkább ne,majd ha meglesz majd,mert a húgom alapból nem szereti,ha halmozódnak a dolgok. Pf, ötletem sincs.
2011. nov. 5. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Koszi, de ne torodj vele. Nem gyerekes pontozast jatszom, egyaltalan nem zavar. Talan aki igy tette, tud jobb otleteket. Varjunk, hatha elojon vele.

Sok szerencset!

2011. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Még új vagyok itt, de én se pozitív se negatív irányban nem kívánom használni. Viszont, segítettél, ezért gondoltam így fair, ha ezt megjegyzem.
2011. nov. 5. 16:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Koszi szepen. Nem erdekel a pontrendszer, azert vagyok itt, mert lehet tanulni valaszokbol, megosztani tudasomat, sok allando felhasznalonak jo humorerzeke van. Neha van egy kis osszekoccanas, de nem veszes. Mosolygok, es tovabb klikkelek.
2011. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Normálisabb szállodák rugalmasak ilyen téren.

A helyedben írnék egy levelet a kinézett helynek (helyeknek), hogy mi a szitu, ajándékba lenne egy hétvége, de időpontot az ajándékozottra bíznád, mit javasolnak?


Mivel hülyék lennének eldobni a fizetővendéget, ki fognak találni valamit, ha mást nem, egy kupont, voucher-t.


Esetleg a kapott voucher-t teheted egy olyan speckó keretbe, amiből ki lehet venni, de a kereten gyerekkori/családi fotók vannak, illetve néhány az ifjú párról (lopj FB-ról, vagy szervezd be a családtagokat :). Így a keretről te jutsz eszükbe és amikor kiveszik a voucher-t belőle, tehetnek bele ízlés szerint bármilyen másik fotót.

Esetleg hagyhatsz egy helyet üresen a kereten, valami olyasmi felirattal, hogy "a leendő családtag", ezt esetleg norvégul is (másik kategóriában biztos segítenek lefordítani, ezt nem bíznám google fordítóra) - ide majd betehetik a leendő baba képét. Ilyenük biztos nincs és örülni is fognak neki.


Vőlegénynek: utána kellene járni, hogy iszik-e alkoholt. Ha igen, akkor egy jófajta magyar házipálinka. Ha nem, akkor valami másfajta, hobbihoz kapcsolódó gesztusértékű ajándék. Esetleg angol nyelvű képes album vagy a gyerekkori lakhely régiójáról, vagy Magyarországról, hozzátéve, hogy így jobban megismerheti a leendő feleség hazáját.

Külföldi ismerősöknek mindig ilyet vittünk és nagyon tetszett nekik. Főleg akik kicsit más éghajlatú országban élnek.

2011. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy hasznos válasz nélkül írok ide, de valaki lefordítja nekem légyszíves azt az angol szöveget?Előre is köszönöm hha van valakinek ennyi szabadideje.
2011. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Digitális fényképkeret, hozzá egy kártyát így akár több ezer képet is meg tudnak nézni lapozgatás és kattintgatás nélkül. Mi is kaptunk egy ilyet.
2011. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az angol szoveg lenyege hogy a norveg tradicio szerint, az ifju par ket fenyo fat kap ajandekban. A haz bejaratanal, egyik egyik oldalon, masik a masik oldalon van elultetve. Ez jelkepezi a hosszu, boldog eletet, sok gyerekekkel.
2011. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!