Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit érdemes adni, ami nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes adni, ami nem túl elcsépelt?

Figyelt kérdés
A húgom most megy hozzá egy norvég fickóhoz, az ő hazájában fognak élni, tehát egy hűtőszekrényt nem szeretnék repülővel szállítani, valami olyasmi kellene,ami nem foglal sok helyet,és nem túl közhelyes. Sokat nem tudok róluk, a húgommal nem sokat beszélgettem, mivel nem az a tipikus fecsegő nő. Annyi biztos,hogy céltudatos,elég komoly. A pasi nem szegény,tehát ilyen 50eurós ajándékutalvány kétlem,hogy feldobná őket. Templomi esküvőt nem tartanak, és mulatságot sem, de mégiscsak a húgom. A másik gondom,hogy sokat nem tudok a norvégokról.....lényegében semmit. A húgom most elkezdi a gyógyszerészeti egyetemet is majd Norvégiában,és vele párhuzamosan babát szeretnének, gondoltam ezért valami ilyesmit veszek neki. De férfiként nehéz választanom,valamint anyum azt mondta inkább ne,majd ha meglesz majd,mert a húgom alapból nem szereti,ha halmozódnak a dolgok. Pf, ötletem sincs.
2011. nov. 5. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Google-n keress ki valami hetvegi utat. Ez lehet meg a naszut is, hisz mint irod, nem nagyon unneplik az eskuvot.
2011. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Isten ments baba holmit venni addig, amíg meg sem született. Kérdezd meg a húgod, hogy mit szeretne, semmi értelme olyasmit venni, amire nincs szükségük, van nem szívesen látnák a lakásukban.
2011. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de mindenük megvan, ház is. De most új helyre költöznek a munka és az egyetem miatt, de az albérlet is berendezett. Az út jó ötlet volna, de csak ebben az évben többet utaztak már, mint én egész életemben. Szeretnek világot látni, de azt mindig maguknak időzítik be, az a hétvége az max országon belül lenne jó,de mint mondtam azt nem nagyon ismerem. A pénz meg olyan fantáziátlan,nem? Na meg,akkor mennyit....
2011. nov. 5. 15:18
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Orszagon belulre gondoltam. Google-zd a helyseget ahol laknak, ahhoz kozel valami erdekesseget, wellness, vagy ami erdekli oket.


Amugy, tradicionalisan Norvegiaban ezt az ajandekot kapja a hazaspar. Tudom, Neked nem megoldhato, de linkelem erdekesseg kedveert, mivel gyereket is akarnak.


Norwegian Tradition

In Norway, the pine tree symbolizes fertility.

In the Scandinavian country of Norway, a couple is traditionally presented with a pair of pine trees on their wedding day, which is a symbol of fertility. Two sapling trees are planted on either side of the couple's doorway where they will continue to grow and beautify their home throughout their marriage, ensuring they have many children.

2011. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,huh,hát ez tényleg érdekes,ma is tanultam valamit. Igen,eddig ez a wellnes dolog tűnik a legjobbnak, azért még várom az ötleteket. Ha ezt választom,adjak még valamit mellé,vagy hogy szokás? Pl. emellé még pénzt, vagy édességet,vagy valami "kézzel foghatót" is.
2011. nov. 5. 15:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem nem kell adni melle semmit. Viszont, mikor lebukkolod a helyet, akkor rendelhetsz a megerkezesukre egy doboz csokit, viragot meg mondjuk egy uveg bort vagy pezsgot. Ezt szivesen elintezi a program szolgaltato.
2011. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Remek, nézegetem is már ezeket. Köszönöm a segítséget. Viszont eddig nem találtam olyan opciót, ami "szabad foglalást" tesz lehetővé, vagy ilyen nem létezik? Gondolok itt arra,hogy én nem merem úgy lefoglalni,hogy időponttal, mert ők szinte mindig csinálnak valamit, én meg nem akarok hisztit, majd a húgom eldönteni, hogy mikor legyen. Ilyen lehetséges? Tehát mint egy ajándék utalvány, csak benne lenne már a csoki is,pezsgő, viszont az időpontot ők választanák.
2011. nov. 5. 15:38
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, a vőlegény családjának mit vigyek? Most találkozunk először,és ők fognak elszállásolni.
2011. nov. 5. 15:39
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, vegyel ajandekutalvanyt, es ok lebukkoljak, mikor menni akarnak. Ha nincs lathato opcio, mielott fizetsz, email-ben beszeld meg/kerd extra ohajtasodat. Mikor visszsavalaszolnak, minden OK, akkor fizess.

Volegeny csaladjanak, talan valami magyar palinka, ilyesmi. Nem kell tul sokat, egy darabot de szepet.

2011. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm FromOz, sokat segítettél! Egyébként valaki nagyon lepontozott, itt szeretném megjegyezni,nem én voltam.
2011. nov. 5. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!