Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mondanátok ötleteket alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok ötleteket alacsony költségvetésű nászútra?

Figyelt kérdés

Nem tengerpart, hanem inkább hegyvidékes részre.Ami szép, élvezetes, egy hét és nem baj, ha belföld.

Köszi:)


2009. máj. 4. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hello,


Attól függ hol laktok (ha az utazási lehetőségen is spórolni akartok)


Melegen ajánlom a Bakonyt, rengeteg szép hely és látnivaló van. (és szerintem itt olcsón is meg lehet szállni)

2009. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Merre laktok? Sorry, hogy visszakérdezek, de így könnyebb segíteni, hogy ne a szomszéd utcába menjetek.

Mátra, vagy a Bükkben is gyönyörű helyek vannak. Esetleg egy wellness? Mennyit szántok rá?

Mi tavaly nyáron voltunk nyaralni kocsival olaszországban és igaz tengerpart, de mi végig kirándultuk az 1 hetet pl. San Marinoban is töltöttünk egy napot és az egy hét 150000-be került kettőnknek mindennel együtt! Ha olcsóbbat gondoltok, akkor belföld marad, csak kell vmi program is a hétre...

2009. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pest megyében, és az utazást is jó lenne megoldani külföldre, belföldre megoldjuk kocsival.

San marino jó lenne,csak nem tudom megy-e oda busz...

De a többi ötletet köszi, megnézem neten a lehetőségeket:)

2009. máj. 4. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi Pécs mellett voltunk, Helesfán és tökéletes volt. Pont nyugalomra, csendre vágytunk az esküvő után, és nem külföldi nyüzsgésre.


Ha belföld, akkor még a Zemplént, vagy az Őrséget ajánlanám.

2009. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hegyvidék viszont csodaszép...

Orangeways 3990Ft-ért indít járatokat..

2009. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2009. máj. 5. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Erdélyhez esetleg mit szólnátok?Tele van hegyvidékkel,gyönyörű a táj,jajjj én elolvadok:D

De ha megtudjátok oldani,németország (nem vagyok németes nemtudom rendesen leírni,ezért inkább fonetikusan:D ) a nájsvájstejn -i kastély,ott dolgozott apum,olyan mint a hamupipőke mese:D

Belföldön pedig észak magyarország:)Lillafüred,Miskolc:)

2009. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja én voltam az orangeways-es, csak azt hagytam ki, hogy Prágára gondoltam :O)
2009. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pont most nyáron készülök Csehországba. A teljes árú oda-vissza menetjegy 6 ezer ft (Studentagency), ami szerintem abszolút nem drága... Kerestem látnivalókat is, Morva karszt, barlangok, és egyebek, nekem nagyon tetszenek, alig várom hogy ott legyek. Szállást is kerestem, és egész hangulatos kis apartmanokat találtam a hegyekben, nem is igazán drágán...

Erdélyt is mondták már, az is jó lehet, de Ausztria vagy a Tátra is Szlovákiában. Érdemes kicsit jobban körülnézni neten, nagyon jó ajánlatokat lehet találni.

Külföldre utazásnál érdemes körülnézni az OrangeWays, a Student Agency, és az Eurolines weboldalain, de sokszor nagyon olcsó fapados repülőt is ki lehet fogni...

2009. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!