Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyáron lenne az esküvőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron lenne az esküvőm, szerintetek alacsony, szélesebb csípőjű lányra milyen ruha illene? Normál testalkatom van. Linkeket is várok!

Figyelt kérdés
Nem Hamupipőkésre gondoltam, és nem rövid fazonra (Templomi lesz), egyszínű legyen.
2011. ápr. 5. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Bp.?

én több zsalonban is jártam és mindenhol az egy kaptafára készült habcsók ruhákat mutatták. egyedül a Fehér Szalonban találtam sok szép ruhát, alig győztem közülük válogatni. én is alcsony vagyok, teltebb alkat. nekem a vállcsúcs ruhák (vagy csónaknyakú), kicsi abronccsal tetszettek.

2011. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha menyasszonyi ruhában gondolkozol:

Én azt javaslom, hogy mindenképpen kerüld el a sellő fazonú ruhákat! pl:

[link]

Olyat keress, ami kiemeli a cicid és szorosan simul a derekadra, onnantól bővül:

[link]

Az első két ruha szerintem nagyon szép.


Ha nem menyasszonyi, akkor:

[link]


Ha tudsz, magassarkúba legyél, ha nem, akkor ne válassz nagy abroncsos szoknyát, mert "összenyom".


Remélem segítettem! Sok boldogságot!

2011. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Első: sajnos messze lakom Pesttől, így a Fehér szalon nem aktuális.

Második: köszi, sokat segítettél. :)

2011. ápr. 5. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

találtam még egy ruhát ami nagyon szép:

[link]

2011. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de közben megtaláltam, ami hozzám illik, hála az elsőnek. :)


A fehér szalonban.

[link] 14-es!

Milyen szerintetek?

2011. ápr. 5. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:

örülök, hogy segítettem.

azt jó, ha tudod, hogy itt a régebbi modelleket kölcsönzési áron örökbe is neked adják! és még rád is igazítják! tehát kb.50-70e-ért meg is kapod a ruhát, így még szerintem akkor is megéri, ha csak 1x jössz fel (illetve még 1x, amikor elhozod).

melyik kategóriában tetszik a ruha?

nekem ezek a kedvenceim:

akciós 8, 33

2011. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja, megvan Cymbeline 14? nagyon szép, nemesen egyszerű!

(ezt szerintem meg is lehet varratni. végül én is varrattam olyat, amit náluk próbáltam fel.)

2011. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet megpróbálom, de előtte telefonon megérdeklődöm. Nem lenne könnyű alig 4 hós babával utazgatni. Megvarratást is megérdeklődöm, de lehet az nem lenne pont olyan,mint a képen.

Amit mutattál is jók, sok gyönyörű ruha van, nagyon nehéz róluk lemondani. :)

2011. ápr. 6. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!