Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ennyire nehéz elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz elfogadni, hogy nem akarok nagy esküvőt?

Figyelt kérdés
Elméletileg tavasszal lesz az esküvőnk. Már egy éve én vagyok az, aki későbbre és későbbre tolja az időpontot, mert a hideg kiráz már a nagy lagzi gondolatától is, de a család és főleg a párom azt akar. Nem vagyok társasági ember, nem is érzem jól magam nagy társaságban, csak egy-két barátom van, de a párom részéről ha csak a barátokat számoljuk jönnének vagy 20-an. Én elképzeltem egy csendes, családias esküvőt (max 10 fővel), utána otthon finom vacsora és kész, erre mindenki bővítgette a meghívottak listáját és jött az "akkor inkább menjünk vendéglőbe" ötlet is... Egyszerűen nem értem, miért kellene ebből nagy felhajtást csinálni, hiszen 8 éve együtt vagyunk, van már gyerkőc is és ráadásul az építkezés végén elakadtunk (pénzhiány miatt). Már rémálmaimban jön elő az esküvő. Miért nem tudják elfogadni, hogy én ezt nem akarom?
2011. szept. 18. 20:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én is kicsi esküvőt akarok. :) Már lassan-lassan tervezgetjük párommal, de egyikőnk sem akar nagy felhajtást. Én, Ő, pár barátunk, max. még néhány ember, és ennyi (max 20an lennénk kb.). Polgári esküvő, aztán utána avval a pár emberrel egy kissebb partit tervezek, és ennyi. Még fehér ruhát sem nagyon akarok. Így a költség is kissebb, és a hangulat is jobb úgy, hogy mindenkit ismersz, és nem az van, hogy a felét még nem is láttad soha... Szerencsére a párom is hasonlóan gondolkozik, szóval ezt hamar el is döntöttük. :) Hogy a család mit fog hozzá szólni? Nővéremmel már beszélgettünk erről, ő csak a ruhát mondta, hogy "illik" a polgárira is menyasszonyi ruhában menni, de nem hiszem hogy bárki is beleszólna. Ráadásul nem is érdekelne, ha nem tetszene valakinek... Az ne jöjjön, és kész. :)
2011. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Régen jártam erre, de gondoltam megírom a fejleményeket.


A párommal végül múlt hét pénteken összeházasodtunk. Senkinek nem szóltunk róla. A két tanút is az utcáról "rángattuk be". Az anyakönyvvezető is örült, hogy végre túl lesz rajtunk. :)) Ezt szombaton közöltük egy kis családi ebéd közben. Így ugyan a két család anyira megharagudott ránk, hogy egy darabig szóba sem akarnak állni velünk, de nem is baj. Végre egy kis nyugalom!

A férjem ugyan szombat este elment ünnpelni a barátaival, de este tízre haza is ért, mert ő két sört ivott, a többiek meg 3 óra alatt teljesen lerészegedtek és 70 000 Ft-os számlát kaptak. Ezek után a férjem is belátta, hogy jobb, hogy ezt nem a mi kontókra csinálták.

2011. okt. 25. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!