Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvő annak ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi esküvő annak ellenére hogy nem szeretném? :SJogos?

Figyelt kérdés

A vőlegényem szerint egy esküvő az úgy normális ha szép csicsás fehér ruhácskában begördülök a templomban és apum az oltár elött ugymond "átad" neki...ezzel csak az a probléma hogy én nem vagyok vallásos, hittanra jártam kényszerböl, elsöáldozó is voltam szintén kényszerböl. azóta egyszer egyik barátnöm öccsének a keresztelöjén voltam és ennyi. nem is szeretnék templom közelébe se menni...az hogy megy hogy neki joga van arra hogy arra kérjen hogy templomi esküvőnk is legyen de nekem nincs jogom arra hogy olyan legyen amilyet én szeretnék?

arrol nem is beszélve hogy még nagyon távoli elképzelés a gyerek vállalás, de azt akarja hogy majd meg legyenek keresztelve...én szintén nem szeretném ezt. mert rám is rám lettek ezek a dolgok eröltetve és a saját gyerekemnek nem kivánom ezt. majd eldönti szerintem a gyerek hogy vallásos akar-e lenni és ha igen akkor milyen.

szerintetek?:S


2011. júl. 28. 15:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Előre is bocsánat, most nagyon sarkos leszek. Tegyük fel, hogy előáll egy napon azzal, hogy ő bizony s*ggbe szeretné csinálni. Te meg nem, mert neked fáj, meg egyébként is gusztustalannak tartod. De megteszed, mert ő annyira szeretné. Igaz, hogy neked rossz, a meggyőződéseddel ellentétes, de neki örömet okoz. A példa lehet, hogy rossz, de az elv egy. Miért tegye meg, ha neki ellenkezik a meggyőződésével?
2011. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

Itt már rég nem a templomi szertartás és a hit a téma. Ezt meg kell tudni beszélni vagy nem kell még összeházasodni, mert később csak az egymásra mutogatás lesz belőle, előkerül majd minden veszekedéskor.

Már most az van, hogyha szeret megérti, fordítva is így van, ebből nem lehet kikeveredni, nem jó az a kapcsolat, ahol valamelyik félnek mindig engedni kell.

Próbáljatok meg leülni, beszéljétek át a dolgokat, nem csak az esküvőt, hanem az egész kapcsolatotokat!

2011. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!