Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy 20 fős esküvőt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 fős esküvőt hogy érdemes megszervezni?

Figyelt kérdés

Addig megvan,hogy a polgári után kajálunk,de legyen zene meg tánc is?Vagy kaja után mindenki menjen haza?Én szeretném azért,ha kicsit "buliznánk" vagy csak beszélgessünk,iszogassunk...de ezt hogy lehetne megoldani?

Csak azért mert ahol tervezzük ,ott csak 70-80 fős termek vannak,ott meg olyan elveszettek lennénk :)

Nektek milyen volt így a lagzi?


2011. máj. 8. 16:02
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Vannak éttermek ahol meghittebb a hangulat és különtermekben szerintem szívesen megrendezik neked :-)

pl.Hilton Budapest

2011. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Mi 22-en voltunk, a legminimálisabb család és a legjobb barátok, Bp-től 30 km-re, anyósomék udvarában volt a buli. Vettünk az OBIban egy sátrat (sima kék-fehér csíkos, a legalapabb), feldíszítettük, lufi, virág stb, feldíszítettem az udvart, konzervdoboztól - kaspóig mindenben virágok, gyertyák, béreltünk sörpadot, lócát, arra is virág, gyertya, sütit megcsinálta anyu, anyósom főzött, apósom bográcsozott, nekem a világ legjobb lagzija volt.
2011. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is kb ennyien leszünk,a terv hogy reggel anyakönyvvezető,utána templom,étteremben kaja,sütit rendelünk meg tortát,és azt már kertiparty keretein belül szerintem párom szüleinél vagy én nagyszüleimnél,ott van hely bőven.

Zene cd-ről,iszogatva,beszélgetve.

Táncikálni senki sem szeret ugyse.

2011. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Polgári és templomi esküvő után megyünk haza párom szüleihez. Ott lesz egy vacsora. Cd-ről zene szól majd, aki akar táncolhat is. A lényeg, hogy jól érezzük magunkat. Annyiban különbözik majd a nagy lagziktól, hogy benn tartjuk a házban és nem lesz zenekar. Nem lesz menyasszony tánc. Minden más ugyanúgy meg van szervezve.
2011. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!