Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Május 21. -én lesz az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május 21. -én lesz az esküvőnk, de lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Május 21.-én lesz az esküvőnk, holnap mennénk bejelentkezni a tanácshoz, de csak május 12.-én lesz meg a jogerős birósági határozat arról, hogy elváltam. Igy be lehet menni még a polg. hiv.-ba ha utólagosan, de még az esküvő előtt pótlom a papirt?

Azt még tudni kell, hogy 3 éve külön éltünk, erről van 2 tanus polgármesteri hivatal által ellenjegyzett papirom.


2011. ápr. 7. 12:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Menjetek, kérjetek időpontot, nehogy kicsússzatok a 30 napos határidőből. Ha kérik a papírt, megmondod, hogy csak később lesz meg, azt fogják rá mondani, hogy jól van, csak az esküvő előtt (fél órával előtte is jó) mutasd be. Ennyi. És sok boldogságot!
2011. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha csak a pap miatt, akkor is nyugi-nyugi-nyugi: legvegsö esetben akar külön nap is lehet az önkormanyzati esküvö. Külföldön ez megszokott, enyem is igy volt. De ezek mar olyan vegsö-vegsö megoldasok, latod, arra is van, szerintem ennel egyszerübben fog sikerülni. Sok bolodgsagot meg egyszer!


egy korabbi valaszolo

2011. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Voltunk bent, s a jogerős papir és a házassági anyakönyvi (záradékolt) nélkül nem is jelentkezhetünk be. Majd ha meglesz a hak. akkor mehetünk, s kérvényt kell benyújtani a jegyzőhöz, hogy adjon felmentést a 30 napból, meg azért is hogy engedélyezze szombaton az esküvőt.

De nagyon reménykedünk benne, hogy a biróság május 12.-e után gyorsan átküldi a végzést az anyakönyvvezetőhöz, mert csak úgy tudja záradékolni az aki-t.

De ha nem sikerül május 21.-ig, akkor csak a templomi esküvő lesz aznap, hiszen már nem tudjuk visszamondani, meg a páromnak csak az a legfontosabb, azt mondta a másik akkor majd meglesz júniusban.

2011. ápr. 8. 19:50
 24/24 anonim ***** válasza:

Sajnalom, hogy nem az eddig leirt egyszerübb variacio jött be erre, de megis megnyugtato, hogy tudod, mire szamits. Ha megteszed, amit tudsz, mindig amit a legjobbnak gondolsz, az eleg lesz, es majd minden alakul... Csak nyugi, miattad es a baba miatt, közben tartsd szem elött, hogy van egy szeretö parod es kisbabatok születik, es ez a legnagyobb boldogsag! :)


elözö

2011. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!