Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Május 21. -én lesz az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május 21. -én lesz az esküvőnk, de lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Május 21.-én lesz az esküvőnk, holnap mennénk bejelentkezni a tanácshoz, de csak május 12.-én lesz meg a jogerős birósági határozat arról, hogy elváltam. Igy be lehet menni még a polg. hiv.-ba ha utólagosan, de még az esküvő előtt pótlom a papirt?

Azt még tudni kell, hogy 3 éve külön éltünk, erről van 2 tanus polgármesteri hivatal által ellenjegyzett papirom.


2011. ápr. 7. 12:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, mert oda már vinned kell a válásodról a papírokat.
2011. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
max azt a rugalmasságot tudom elképzelni, hogy azt mondják, hogy vidd be, amint megkapod... de ehhez már jófej ügyintéző kell.
2011. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kerdezd meg telefonon vagy menj be (ami egyszerübben kivitelezhetö), föleg azert, mert kerdes, ha csak 9 nappal elötte kertek idöpontot, kaptok-e.
2011. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, amikor mész megnézik, vagy vinned kell az anyakönyvi kivonatot és azon házas így nem tud előjegyezni sem, mert két férjed nem lehet és a házasságkötés előtt 1 hónappal be kell jelentkezni addigra minden papírnak meg kell lenni.(+ honnan tudod biztosan, hogy meglesz a papír?)

Egyébként nem is értem, hova ilyen sietős.

2011. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha már van határozat a válásról, csak még nem jogerős, a fellebbezési jogról le is lehet mondani. Ha mindketten lemondtok róla, az ítélet azonnal jogerős.
2011. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nekem kellett a bírósági papír a második házassághoz, az ügyintézésnél kérték.

Hívd fel őket, hogy mi van ilyen esetben.

2011. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hogy miért sürgős? Mert 6 hónapos terhes vagyok. A volt férj pedig ismeretlen helyen volt,meg még van is, már 3 éve húzodott ez a per, hiába akartam megsürgetni, nem engedett a biróság, holott mindig egyedül voltam jelen. Meg egyik biróságról dobálták a másikra, pedig "hivatalos" papirom volt róla, hogy nem élünk együtt.

Majd akkor felhivom őket, s megérdeklődjük, hogy ilyenkor milyen lehetőség van, legfeljebb majd kiborulok megint.

2011. ápr. 7. 12:41
 8/24 anonim ***** válasza:
Zárolt házassági anyakönyvi kivonatot kérnek az előző házasságról, már a bejelentkezéskor. A végzést, határozatot nem fogadják el!
2011. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nyugi, kiborulas helyett allj hozza mashoz! Ezt Te döntöd el! A tanacson, ha megtudod, hogy allnak hozza, azzal csak elöbbre vagy! Ami van, azt el kell fogadni, es a megoldasokat keresni! Emiatt ne idegeskedj, attol csak rosszabbul erzed magadat, mi ertelme? Nyugi-nyugi-nyugi!


Ugyan, mit valtoztat, hogy most vagy csak maj 13-an jelented be? Hatha lehet idöpontot lefoglalni maj. 21-re, a papirokat meg maj 12 utan bevinni. Ha nem, el kell fogadni, hogy ez van. Ha meghiusul a maj 21 idöpont, akkor gondolom, nem nagy baj, ha 1 hettel kesöbb, vagy? Ha meg annyira kesön van idöpont, akar egy (masik) kis faluban is összehazasodhattok, ott szinte mindig van idöpont.

Erezd jol magad, szeresd a babadat, elvezd ki a varandossas szepsegeit es lasd meg a jot mindenben! Sok boldogsagot!

3.

2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megbántani, csak nekem különös volt ilyen gyorsan egy új házasságba beleugranni, ha az előző tönkrement. (terhesség ha csak nem nagyon vidéken lakik valaki ma már nem mérvadó és házasság nélkül is lehet az apukája az új pasid, szóval ne aggódj emiatt akkor sem ha későbbre kell halasztani)
2011. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!