Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Május 21. -én lesz az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május 21. -én lesz az esküvőnk, de lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Május 21.-én lesz az esküvőnk, holnap mennénk bejelentkezni a tanácshoz, de csak május 12.-én lesz meg a jogerős birósági határozat arról, hogy elváltam. Igy be lehet menni még a polg. hiv.-ba ha utólagosan, de még az esküvő előtt pótlom a papirt?

Azt még tudni kell, hogy 3 éve külön éltünk, erről van 2 tanus polgármesteri hivatal által ellenjegyzett papirom.


2011. ápr. 7. 12:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nemcsak a baba miatt lenne az esküvő, hanem amúgy is lett volna. Csak nem gondoltuk, hogy 2 tárgyalás között 8 hónap telik el. Ráadásul nem is volt még közös anyagiak sem, nem értjük miért húzodott el ennyire.

A telefont nem veszik fel, igy majd holnap bemegyünk, aztán meglátjuk mit mondanak.

A május 28.-i hét nem jó, mert akkor meg az unokatestvér megy férjhez.

Egy babát már elvesztettünk a szüleim miatt, most őt már nem szeretnénk semmi miatt sem, ha gond lenne. Csak nagyon hamar ki tudok borulni. De majd holnap megtudunk mindent.

2011. ápr. 7. 13:07
 12/24 A kérdező kommentje:
A hivatalos apuka meg nem lehet az új párom, mivel a válás kimondásától 300 napon belül vagyunk. S akkor megint pereskedni kellene. Ami eltarthat megint 3 évet, mivel azon a lakcimen már 3 éve nem lakik a "volt férj".
2011. ápr. 7. 13:09
 13/24 A kérdező kommentje:

Hát a telefont nem vették fel, igy marad a holnapi nap.

A május 21.-i időpont az biztos szabad, mivel szerintem mi leszünk az idén az egyedüli összeházasodók. Legalábbbis a templomin azt mondták tavaly is csak egy volt.

Na de majd elválik holnap, addig is megpróbálok lenyugodni.

2011. ápr. 7. 15:25
 14/24 anonim ***** válasza:
Huhh, eleg szornyu helyzet... Most jutott eszembe, nem biztos, hogy igy mukodne a dolog, de nem lehet DNS vizsgalatot kerni, hogy bebizonyitsd, hogy ki az apja a gyereknek? Es akkor az uj ferjed never ekerulhetne, nem? Nem tudom, mennyibe kerulhet egy ilyen vizsgalat, es mennyi ideig tart, de talan csak nem tart 3 evig... :) Szoritok, hogy minden jol alakuljon, es ne izgulj semmin, amin nem tudsz valtoztatni!
2011. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát augusztus 1-re vagyok kiirva, de sztem július végén lesz meg a baba. Májusban meg igy is úgy is elvált leszek, csak az esküvő miatt izgulunk, hogy mégis hogy lesz. Mert a templomi jegyesoktatáson már jövő héten végzünk.
2011. ápr. 7. 15:27
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem fogja senki kérdezni, Neked meg nem kell megmondani, ennyi. Nekem is a férjemnek is 2. házasság, nem kérdezték.
2011. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
megint én... mondjuk, ha xy-né vagy a személyidben, az lehet gyanus :)
2011. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol nem kérdezik, mert elvileg mindenhova kell anyakönyvi kivonatot vinni, vagy ha ott születtél ahol házasodsz akkor megnézik maguk és azon rajta van hogy házas vagy-e.
2011. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem első házasság volt és külföldön kötöttük, de nekünk simán adtak időpontot úgy hogy semmiféle papír nem nem kellett bemutatnunk. Azt mondták, hogy majd valamikor adjuk le a papírokat amikor megvannak. (Igazolás arról hogy nincs jogi akadálya a házasságkötésnek)

Ilyen is van...

2011. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok XY-né, mert még 2009-ben visszaváltoztattam a nevem a leánykorira. Holnap délelőtt bemegyünk, reméljük felveszik igy is a jkv-t, hogy csak májusban viszem be a papirt, vagy ha nem, akkor majd május 13-án megyünk be, s kérvényezzük, hogy tekintsenek el a 30 naptól az igazolt terhesség miatt, ilyen esetben eltekintenek. Az esküvőt nem tudjuk elhalasztani, mert a pap aki itt van, máshol is szokott lenni, s ez az egy hétvége a jó neki is, meg már minden el van intézve az esküvőhöz.

Csak egy kicsit kiboritó, ha tőlem akarnak vmit, az azonnal legyen, de ha nekem kellene valami, az pedig majd meglesz, nem sürgős.

2011. ápr. 7. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!