Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év kapcsolatnak lett vége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év kapcsolatnak lett vége, én sokaltam be! Most lesz a 3. hete hogy külön vagyunk! Régota érett a dolog! De azota mindennap beszélünk! Esküvőnk május 24-én lenne! Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés az h szerelmes avgy belé vagy sem.Ne keverd össze a megszokással azért ne legyél valakivel. lehet h vár rád avalki akivel sokkal jobb lesz mint vele. nem tudhatod. de ne azért döncs mellette mert egy biztos pont az életedben, mert már ismered és tudodmilyen.néha jobb az ismeretlen.ne meny hozzá feleségül ha nem akarsz. De valamiért mégiscsak ugy döntöttél h befejezed és ha jol értem már régota véget akartál vetni neki. valamiért megtetted és ez ha jol sejtem nem egy külső hatás volt. Te akrtad igy. te döntötél, te tetted meg szakitottál vele. szerintem keres valaki mást és ne meny hozzá vissza de ebben neked kell döntened!
2008. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
nem hiányztik h vele légy?
2008. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyszre valaki azt mondta a szerelem 3 évig tart utánna már csak a ragaszkodás, a szeretet és a tisztelet marad! A kérés az, hogy mért jutottál arra a véleményre, hogy vége legyen? Biztos nem lehet mozgalmassá tenni már a kapcsolatot? Bármi is történjen Én sok sikert és kitartást Kvánok neked!
2008. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!