Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt ha a fotós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt ha a fotós készít rólunk egy sorozatot műteremben, az körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ha még szeretnénk, ha az esküvőn is fényképezne, akkor az mennyibe kerülne? (Csak a kisteremben esküszünk a szülők előtt, nem lesz lagzi)
2011. ápr. 2. 21:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
50%

hm a linket kivágta a gyik

eskuvovasar.hu/kiallitok-2011/eskuvoi-fotos

2011. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
62%
Vicces ez a vita. Minek ennyire erőltetni a véleményedet, kedves Csilla-fan? Ezek a képek még legjobb akarattal sem nevezhetőek esküvői képeknek. Ezek totálisan beállított képek, amelyeken akármelyik nő és akármelyik férfi lehetne. Ha nekem lesz esküvői albumot (amit kétlek, mert a házasság nagy ellenzője vagyok), akkor biztosan olyat szeretnék, amin az én és a férjem érzései vannak és nem egy fotós által elképzelt pillanat.
2011. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
25%
Na megragadtuk a lényeget az igazán jó fotós a pillanatot kapja el, nem pedig beéllítja.A művészi kép sarkában a pár egy pütty atöbbi meg fa és pad az a másik fan clubbé a szintén első oldalon kampányolt naszriporté.Na attól tényleg jobbak Gizié(Csilláé)
2011. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
78%

Én fotósnak tanultam egy ideig, és Csilláé szép szóval sem nevezhető jó munkának.

Persze másoknak ez biztos tökéletesen megfelel, de egy tanár/profi összecsinálná magát röhögésben, hacsak nem a szigorú fajta, aki csak lesz*rozza és kész.

Ilyen képet mindenki tud csinálni, ebben semmi tehetség nincs, piszkálja a szépérzékemet.


A másik gyönyörű, nászriporteres, de egy átlag embernek túl művészi, valahol ötvözni kéne a kettőt és akkor mindenki elégedett lehetne.

2011. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
64%

fu olyan fotos munkáját is láttam, hogy minden képben volt egy négyzet, amin belül kiemelte a párt... az ott szines volt a többi a négyzeten kivűl fekete fehér.. ez ha egy kettőn lenne, oké lenne, na de mindegyik!!!! a nő 90 ezret kért 8 óra munkáért...


volt egy másik, aki 100körül volt, ő olyat csinált a fotokon, hogy fekete fehérré átváltoztatta a képet, és a csokrot vagy cipőt ami szines volt szinessel kiemelté tette... csakhogy!!! olyan bénán csinálta, hogy nem CSAK A cipője volt szines, hanem körülötte a fű!!!


Nem értem, hogy az emberek, hogy bérelhetnek fel ilyeneket!!!!!

2011. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert valakinek más a véleménye nem kell egyből lepontozni.Ha neked a nászriporteres a lájk, akkor legyen, attól még nem kell lefikázni A Csillaféléket, még ha bántja is a szépérzéked.Itt valaki árbeli tanácsot kért a saját esküvője e-sessionjára, na attól a művészi nászriporteres(kép sarkában háttal egy pötty a menyasszony)marhamód messze van, ráadásul köze nincs egy esküvő e-sessionjához, mégsem fikáztam le, pedig nekem nem tetszik, vagyishogy inkább azt mondanám nem hasonlítható a kért témához, mivel művészi modellekkel trendinek nem igazán nevezhető helyszínekkel.Ámha te fotósnak tanultál valahaés ilyen művészi szépérzéked van és vágnám ki a kukába az általad rólam készített képeket, ahol művészien háttal vagyok egy pütty a kép sarkában, meg semmi személyes nem látszik rólam, mivel a legtöbb fotón még az arca sem látszik a modelleknek.NA EZ TÉNYLEG SZÉP ESKÜVŐI EMLÉK LENNE!!!Úgy 80 évesen:"Te apa nézd milyen szép volt a seggem hátulról 60 évvel ezelőtt, csak kár hogy ilyen távoli......."
2011. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó mondatodon mekkorát nevettem :D


De teljesen igazad van!

2011. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

29-esnek megjegyezném:

"mi ugy határoztunk, hogy polgári után elszaladunk csináltatni normális képet, hogy legyen azért valami egész alakos full pikcsörcs rólunk, amit lehet nagyitani milliószor, mégsem látunk részecskéket.."


Ahhoz, hogy egy szombaton találj egy ilyen pár képes filléres dologra egy JÓ fotóst, nincs esélyed.


Én fotózok. Esküvőt is. Már 16 éve. A felszerelésem 2,5-3 millió körül van, évente kb 1-1,5 millió az az összeg amit még bele kell tennem, mert az eszköz amortizálódik szépen. Workshopok külön kb 300.000 Ft évente, hogy fejlődjek, és az igényeket kielégíthessem. Előző évben már lefoglalják a szezonra az időpontokat, egy-kettő marad fel, amit rendszerint az év elején le is foglalnak.

Miből élnék, és miből vásárolnám meg az eszközeimet, és miből tanulnék, ha 20-30 ezer forintot kérnék egy esküvői fotózásért?


Ó látom én a kóklereket is, akik néha többet kérnek tőlem is. De legyen szemed. Ha neked nincs fogalmad se róla, hogy mitől jó egy kép, akkor kérd barátaid segítségét. Csak tedd eléjük a választás lehetőségét ár megnevezése nélkül, és meg fogsz lepődni, de ki tudják válogatni ki profi, és ki az aki annak mondja magát.


Aki pedig abból indul ki, hogy természetellenes képek készülnek annak üzenem, hogy nézzen szét normális fotós oldalán. Nem merev képeket, hanem az álmokat valósítja meg. Ahogy emlékezni szeretnél a napra!


Bár tudom, látom a pontozásokat. Azt szeretnétek, hogy több milliós géppel, több milliós értékben, 20 ezer forintért készüljön a kép.

2013. máj. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!