Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt ha a fotós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt ha a fotós készít rólunk egy sorozatot műteremben, az körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ha még szeretnénk, ha az esküvőn is fényképezne, akkor az mennyibe kerülne? (Csak a kisteremben esküszünk a szülők előtt, nem lesz lagzi)
2011. ápr. 2. 21:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt műtermi fotózás, a közeli arborétumban voltunk fényképezkedni. Ezen kívül még a városházán fényképezett a fotós.

dvd-n majd 300 képet kaptunk, és 40 db 10x15 papírképet. 20.000 ft volt.

2011. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvői fényképezéssel kapcsolatban: van, ahol a házasságkötő terem szolgáltatásai között van fotózás, akkor nem kell külön odarendelnetek valakit.
2011. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%

Fotósa válogatja...van aki 20ezerért vállalja, van aki 100ezerért...az ár persze nem garantálja, hogy jobb minőséget kapsz többért, de fene tudja.

Nekünk a templomi, polgári szertartáson fotózott, illetve csinált képeket egy kastélykertben. Ez 60.000 Ft volt, dvd-n kaptunk kb. 300 képet, előhívva pedig 50 darabot (10x15-ös).

2011. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%
Az esküvő előtti fotózást hívják e-session-nak.Melegen ajánlom egy nagyon profi ismerősömet, akiről csak szuperrelatívuszokban tudok beszélni: [link] ráadásul blogot is vezet
2011. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem vagyok a műtermi esküvő fotózás híve, jobb azt egy parkban vagy más szép helyen megcsinálni.


Elég nagy a szórás árban és minőségben.

Ha az esküvőn is szeretnéd, hogy fotózzon, akkor egy kókler olyan 10-30 ezer között dolgozik, egy profil 30-50ezer.

Persze nincs rá garancia, hogy 50ezerért nincs kókler. :)


Érdemes megjegyezni, hogy a tapasztalat az, hogy az évek múlásával a legfontosabb emléknyom a fotó lesz, a videót annyira nem szokták sűrűn visszanézni. Szóval az esküvőd 20-30 év múlva egyenlő lesz az ott készült fotók által felidézett szép emlékekkel.

Nem érdemes ezen spórolni.

Van olyan aki ebben a műfajban olyan jó, hogy az esküvő időpontját hozzáigazítják. :)


Üdv,

Egy (nem esküvői) fotós

2011. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%

Aki 10-30 000 között dolgozik, nem biztos, hogy kókler.


Ha kisebb városban laksz, nyilván nem 100 000-ről indít a fotós. A miénk mint írtam, 20 000 ft volt, és szuper képek készültek.

2011. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
62%

"...Aki 10-30 000 között dolgozik, nem biztos, hogy kókler..."


Pedig az vagy szimplán hülye és nincs gazdasági érzéke.

Pont egy másik topicban vezettem le hogy egy nem kókler fotós felszerelése mennyibe kerül (közel 7 számjegyű összeg). Ez persze amortizálódik és akkor hozzájön még a félnapos rohangálás és az x sok órás útómunkák.

Ha valaki ezt 30ezer alatt vállalja akkor vagy pocsék munkát végez vagy magát veri át ez elvégzett munkaórák értékében.

2011. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk volt pár műtermi kép, a lagzin meg nem fotós fotózott, meg a videót sem az csinálta. Nekem egyáltalán nem hiányzott hosszú évek alatt, hogy 3-400 jaj de jó képem legyen. Ezeket sem szoktam nézegetni, nem még annyit. Nem értem manapság mi ez a fotós őrület. Az meg, hogy 30ezernél olcsóbbat ne is, mert szar lesz. Hát nem tudom mint mondjak.
2011. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
54%
Akkor úgy írom, nekünk laikusoknak megfelel a minősége. Amúgy valaki az ismerősével fotóztat, hogy spóroljon a költségeken.
2011. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
58%

"...A miénk mint írtam, 20 000 ft volt, és szuper képek készültek...."


Amúgy az a baj hogy igen amikor egy laikus elé letesznek egy sorozatot akkor azt "hű de jó", aztán ha mellétennénk egy igazi szakember munkáját, hogy ilyen is lehetett volna, akkor görbül a száj. :(


Itt van egy igazán jó fotós portfóliója:

[link]

[link]

Hasonlítsd össze a ti képeitekkel.

2011. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!