Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt ha a fotós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt ha a fotós készít rólunk egy sorozatot műteremben, az körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ha még szeretnénk, ha az esküvőn is fényképezne, akkor az mennyibe kerülne? (Csak a kisteremben esküszünk a szülők előtt, nem lesz lagzi)
2011. ápr. 2. 21:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
78%

hát nekem a "kókler" 20 000 ft-os képeimet nézegetve is felelevenednek a szép emlékeim arról a napról, meg x év múlva is felfognak.


Ha meg 100 000-es, szuper fotós kell, hogy úgy örökítse meg a boldogságot az arcodon az esküvőd napján, hogy az x év múlva is eszedbe jusson, akkor azt már régen megette a fene.

2011. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
58%
NEM.Mi arról beszélünk, hogy a te 10-20.000.-Ft-os fényképezőgépeddel(még ha digitális is)sosem fogsz úgy pompázni a képeiden, mint egy félmillába kerülő Nikon géppel készült fotón, és az sem mindegy, hogy a Pista sógor akit éppen megkértél, hogy fotózzon lehagyta a fátylad a képről, mert éppen erősebben exponált, vagy egy profi fotós szívét lelkét beleadva a többszáz , vagy ezer képből valóban a legjobb pillanatokat hívja neked elő.
2011. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
71%

De az én 20 000 fotósomat kókleroztad le!

Amúgy a fényképezőm meg 70 000 volt, de ez már csak részlet kérdés, mivel nem is azt használta :-)

2011. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
43%

"...Ha meg 100 000-es, szuper fotós kell, hogy úgy örökítse meg a boldogságot az arcodon az esküvőd napján, hogy az x év múlva is eszedbe jusson, akkor azt már régen megette a fene...."


Ja hát kérem szépen, akkor ha ez annyira nem számít, akkor meg kell kérni a násznépet, hogy mindenki csináljon fotót a mobilelóval az esküvő alatt, aztán a végén megírjátok egy CD-re az összeredményt.

Az emlékek csodás felidézéséhez egy idealistánál ennyi elég kell hogy legyen és garantáltan ez a legolcsóbb megoldás. :-)


Nekem ne ugorj! ;-)

Elmondtam amit akartam, léptem.

Üdv!

2011. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem azért, de azoknak a képeknek nem olyan hangulata van, mint egy esküvőnek.
2011. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
58%
Látom még mindig nem érted:A 70.000.-Ft-os géppel készült képen sem fogsz még úgy pompázni.Kb.300.000.-Ft-nál kezdődik az a masina amivel ha lefényképeznek téged az már olyasmi lesz , mint a valóság volt.
2011. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
47%
És biza egy 300.000.-Ft-os géppel nem 20.000.-ért megy el neked fotózni a fotós.
2011. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem hagyjuk, mert itt senki nem ért senkit....


Nekem nem kellene ilyen Csilla-féle művészi kép az esküvőmről, és kész.

2011. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
67%

rengeteg fotos munkáját néztem, mert gondolkodtunk egy fotoson, de nekem SEM tetszenek ezek a mindig beállitott, a büdös életben soha fel nem vett pózok, vagy arckifejezések...


másrészt utálom, mikor egy foto ugy van megcsinálva, hogy az egész képen a pár a jobb sarkán van egy pöttyként, mig a többi fa, meg virág, meg pad... kössz.....


mi ugy határoztunk, hogy polgári után elszaladunk csináltatni normális képet, hogy legyen azért valami egész alakos full pikcsörcs rólunk, amit lehet nagyitani milliószor, mégsem látunk részecskéket...


de a többi helyen ismerősők csinálják :)


így a fotosunk 30ezerbe kerül :)

2011. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
65%

Itt találtok még sok esküvői fotóst, hogy ne csak egyet reklámozzon itt a haverja.

:)

2011. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!