Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt ha a fotós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt ha a fotós készít rólunk egy sorozatot műteremben, az körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ha még szeretnénk, ha az esküvőn is fényképezne, akkor az mennyibe kerülne? (Csak a kisteremben esküszünk a szülők előtt, nem lesz lagzi)
2011. ápr. 2. 21:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
58%

"...Amúgy valaki az ismerősével fotóztat, hogy spóroljon a költségeken...."

Csak mint írtam nem biztos, hogy ezen kell spórolni, amikor lehet ez lesz a legfőbb emléknyom a hosszú évtizedek múltán.

2011. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
66%
Jó ezek jó képek, de most halál komolyan nekem az egész életemnek köze nincs ehhez a mesterkélt modellesdihez. Szerintem nem vagyok egyedül. Most minek vegyek magamnak százezeré' ilyet egy napra, mikor amúgy is minden egy csomóba kerül és ettől nem leszünk boldogabbak? És úgy sincs közöm hozzá? Engem még külön zavarna is, nekem ne mondd, hogy ezek milyen spontán képek, engem ne állítgasson senki. A parkos műtermes 10kép elég is belőle.
2011. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
27%
Kinek a pap kinek a papné....Én akkor is csak ajánlani tudom Kancsár Csillát, mert amíg meg nem ismertem őt én is hasonlóan gondolkodtam, hogy" ugyan minek annyi lóvét ilyesmire költeni, elég ha egy rokon lefényképezi a sztorit"HÁT NEM!!!!Ilyet csak a Csilla tud(na jó más is)de igenis ha valaki minőségi képeket akaraz nagyrészt azon múlik, hogy a fotós mekkora plusszt ad az egyébként nagyon drága fényképezőgépe mellé, ami árban néha 7 számjegyű
2011. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nem tetszenek ezek a képek, mint esküvői képek.


Művészinek művésziek, szépek, de nem hat természetesnek. Egy katalógusba, magazinba szuper, de az esküvői albumomba nekem megfelelnek azok fás-bokros "sima" képek.

2011. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
82%
23:32 te vagy meg akarod dugni K. Csillát,vagy megdugtad K.Csillát vagy te vagy K. Csilla..:D
2011. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
71%

23.25!


:-)))))))))))))))))

2011. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
50%

"...Jó ezek jó képek, de most halál komolyan nekem az egész életemnek köze nincs ehhez a mesterkélt modellesdihez. Szerintem nem vagyok egyedül. ..."


Ezt el is fogadom, van ilyen valóban, bár ez meglehetősen réteg csoport, amolyan 1000-ből 1.

De elfogadom és megértem, rossz szavam nincs rájuk.



"...Most minek vegyek magamnak százezeré' ilyet egy napra, mikor amúgy is minden egy csomóba kerül és ettől nem leszünk boldogabbak?..."

Mint 3x elmondtam azért mert x évtized múlva ezek a képek hívják elő jó emlékeidet.

Senki nem fog emlékezni arra, hogy rántott hús vagy bélszín volt a vacsora, de amit a képek vissza adnak érzéseket arra igen.

2011. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
58%

23.25!


:-)))))

:-)))))

2011. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
21%
Te H....Én nő vagyok és tényleg csak az ismerősöm K.Csilla és már fotózta a családom.Nagyon elégedett vagyok vele.
2011. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
45%
Nevezhettem volna Gizinek is, de akkor hogy linkelem be a blogját???
2011. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!