Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért vannak ugy oda az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ugy oda az emberek a házasságért? Miért várják azt a nök kiskoruk óta?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 10:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2011. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mint mindenre, amit az ember meg nem probalt ki, kivancsi, ezert varja, aki varja. Azt hiszi, majd vele mashogy lesz, majd ö jobban tudja csinalni, de legalabbis ki akarja probalni, hogyan lehet jobban.

Majd a környezetünkben levö mintak is erre iranyitjak a figyelemet...

2011. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem ez az egyetlen életcélom, sőt, kimondottan nem is nevezném életcélnak, de azért szeretnék majd férjhez menni. Nem tudom pontosan megindokolni, hogy miért, nálam ez nem feltétele sem a közös életnek, sem a gyerekvállalásnak, inkább azt jelenti nekem, hogy mindenki előtt felvállaljuk az összetartozásunkat. Nem úgy értem, hogy addig egy titkolt dologról van szó, hanem arról, hogy az örömünket meg szeretnénk osztani azokkal, akik számunkra fontosak: rokonokkal, barátokkal. Számomra ezt jelenti az esküvő. És miért a házasság? Hát mert ennek ez lett a formája. Lehet, hogy rossz hasonlat, de pl. én ajándékot adni sem szeretek úgy, hogy az nincs szépen becsomagolva, hiába nem a csomagolás a lényeg, de ezzel is jelzem, hogy milyen fontos számomra az, akinek adom. A házasságban sem az a fontos, hogy esküvő meg szép ruha meg stb., mégis hozzá tartozik.

Ettől függetlenül nem csapna a földhöz, ha sosem mennék férjhez, ha azzal lehetek, akit szeretek, de azért kicsit bántana, hogy ez a mozzanat kimaradt az életünkből.

24/L

2011. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

A biztonságérzet miatt. Én bátran felvállalom, hogy kiskorom óta erről álmodom, hogy hozzámegyek ahhoz, akit igazán szeretek. Az "élettársi viszony" számomra olyan befejezetlen, mintha félnének megházasodni, hiszen várnak valaki még jobbra, így könnyebb a válás. A házasság nekem egyet jelent azzal, hogy igen, veled akarom leélni az életem, nem várok senki másra. Nagy esküvőre én sem vágyom, de picire, és szépre igen. Ez olyan, mint a diplomaosztás, hogy át lehetne venni minden "flanc" nélkül is, de mégis ceremóniával az igazi.

20/L

2011. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
én úgy gondolom,hogy sokkal szebb dolog azt mondani h a feleségem,vagy a férjem.mint h az élettársam.na de mind1 is.én nem azt mondom,hogy belehalnék,ha egyszer nem vehetném majd fel a fehér menyasszonyi ruhát,de azért biztos hogy jó buli lenne az esküvő :).am csak azért nem jönnek be a mai esküvők,mert úgy gondolom,h a mai világban meg régebben is volt másra költeni a pénzt.(tv-ben láttam 3 milliós esküvő (4 esküvő műsor)).én tuti ha már ennyi pénzt félretennék nem nagy lagzit csapnék,hanem inkább lakást újítanék,vennék,vagy kocsiba fektetném a pénzem.mert számomra nem ér meg ennyi pénzt egy egynapos buli.pedig szeretem a partykat.
2011. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
én soha nem vártam, sőt mindig is azt mondtam én ugyan soha férjhez nem megyek... aztán jött a párom, megkérte a kezem, és teljesen egyértelmű volt, hogy de...igen...férjhez megyek hozzá... :) boldogok vagyunk és mindent elkövetünk azért, hogy 40 év múlva is ezt tudjuk majd mondani...
2011. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
mert a legtöbb ember számára akkor lesz férfiból és nőből EGY CSALÁD!
2011. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Off


Az elso oldalon kulon fele valaszok jottek erre mindenkit lepontoztok. Mi ertelme van ennek?!

2011. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

off


Mert sokak szerint a "mennyire hasznos ez a válasz?" valójában azt jelenti, hogy "mennyire egyezik ez a válasz a te véleményeddel?"

2011. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom. Én nő létemre sosem álmodoztam róla, aztán egy idő után rájöttem, hogy nem is vágyom rá.
2011. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!